Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elárul valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elárul valamit a lányről az, hogy szakítás után mennyi idővel lesz új barátja?

Figyelt kérdés

Amikor egy 2-3 kapcsolat véget ér és a lánynak nagyon rövid idő (tudom ez is relatív, de kb 1-2 hónap) után új barátja lesz, akkor sokan azt mondják, hogy ezek szerint nem is szerette az illetőt. Ha meg mondjuk csak 1 év mulva lesz új barátja akkor nem mondanak ilyet. Szerintetek van ebben valami? Vagy az egész csak a körülmények függvénye? Mert lehet, hogy nagyon hamar találkozik az új baráttal, lehet csak később.

És persze tudom, hogy ez sok mindentől függ, kapcsolattol, attól, hogy hogy és miért ért véget. Vannak pl lányok akik szakítás után hirtelen, gondolatlanul a megoldást keresve beleszaladnak egy új kapcsoaltba. Vagy a másik oldal, hogy a lány két hét után éppen olyan helyen jár, hogy megismerkedik az új barátjával, akiről úgy látja, hogy minden ok, de ekkor meg az van, hogy az előzőn nagyon hamar tultette magát, ezért lehet nem is szerette igazán. Szóval én arra vagyok kiváncsi, hogy a körülményektől eltekintve lehet-e valamit általánosan mondani?



2016. aug. 18. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, de szerintem egy 1-2 hónapos időszakra mindenkinek szüksége van. Nem árul el ez sok mindent a lányról, a régi kapcsolatáról viszont sok mindent elárulhat.
2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet erről pontos következtetést levonni. Lehetséges, hogy már régóta kínlódtak a kapcsolatban és megváltás volt a szakítás. Ilyenkor korábban is alkalmas az új befogadására, anélkül, hogy pótlékot keresne benne.


Azt is el tudom képzelni, hogy nagyon megviselte a szakítás, de nem sokkal utána találkozott valaki olyannal, aki nem erőltette az új kapcsolatot, csak mellette állt, támogatta, szóval hagyott időt neki, hogy kifussanak az érzelmei a régi csalódás miatt.


Számtalan variáció létezhet. És hát igen, van olyan is, aki csak belemenekül az újba, hogy ne szenvedjen a régi miatt, de mindenben a régit keresi. Ennek semmi értelme, szakítás és még nagyobb szenvedés lesz a vége.

2016. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy a régi kapcsolatárol sok mindent elárulhat?
2016. aug. 18. 15:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jó kapcsolata, ő jól érzi magát, de a srác dobja, akkor nyilván jobban megviseli, mintha lenne egy ocsmány rossz "kapcsolata", ahol alig várja, hogy szabadulhasson.
2016. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki gyorsan új kapcsolatot kezd, annak is több oka lehet. Egyik, hogy az előző kapcsolata nem jelentett neki sokat, de az is lehet, hogy kapcsolatfüggő, sőt, akár az is lehet, hogy már megvolt az új jelölt még az előző kapcsolat alatt, esetleg hogy az előző kapcsolata egy kínszenvedés volt de az új adta meg a lökést, hogy kilépjen. És biztos van, ami még nem jutott eszembe. Pontos ismeretek nélkül nem lehet semmit mondani sem egy kapcsolatról, sem a felekről.
2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az adott exkapcsolattól függ. Legalábbis én saját magamnál ezt tapasztaltam. Annó, volt egy közel 3 éves kapcsolatom. Soha nem voltam szerelmes benne, éltünk a langyos vízben, első kapcsolat stb. Így miután a szakítással egyidőben új környezetbe kerültem, új embereket ismertem meg cirka 2 hét múlva lett is új kapcsolatom, aminek a vége jobban meg is viselt, így azután hónapokig egyedül voltam.
2016. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Az összes nő kapcsolatfüggő. Kényszerből sosem lesznek egyedülállóak, mert azt kínosnak tartják. 99%-uk már javában az előző kapcsolatuk ideje alatt kipécézik a lehetséges pasi-jelölteket, szakítás után legalább ne kelljen időt pazarolni a keresgélésre. Jó tanács: gerincnövesztés, kapcsolatfüggőség-kezeltetés szakemberrel.
2016. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
68%
Utolsó csak súgok; az exem után másfél évet vártam, míg szépen az összes seb behegedt lassan és már nem kellett attól tartanom, hogy az ő hülyeségeit akaratlanul is máson fogom megtorolni. Szálljatok már le a magas lóról és hagyjátok már abba ezt az értelmetlen pocskondiázást.
2016. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy négy éves kapcsolatom. Látszólag hamar, egy hónap után már együtt voltam a párommal. Ennek az volt az oka, hogy a négy évből gyakorlatilag az utolsó kettő, tehát a felétől egy lassú mélyrepülés volt. Mire elbúcsúztam, gyakorlatilag már túl voltam az egész gyászfolyamaton.

De ez egy példa, több oka lehet annak, ha valaki kevés ideig "szünetel" két kapcsolat között.

2016. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
#8: Másfél évig engem is szarul érintene az ügy, ha egyik pillanatról a másikra, minden előjel nélkül kihajítanának, mint ahogyan téged, hehe. Aztán a megtorlást ne is említsük, valahogy mindegyikőtök agyába beleég, hogy márpedig valakin meg kell bosszulni a korábbi sérelmeket. Lehet, te nem érzed így, mert te nem akarsz bosszút állni a pasasokon (igen, tudjuk, ti mind angyalok vagytok), csakhogy ez nálad már tudat alatt, hardvermélységekbe beivódva működik, és tudomást sem veszel róla, hogy éppenséggel egy hapsi lelkivilágát romboltad le, vagy perpill épp a jelenlegi bakod idegrendszerét őrlöd. :D Gyagyások vagytok, women, pls!
2016. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!