Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan viszonyulnátok ahhoz ha a pasitok wowozna?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ez egy netes szerepjáték world of warcraft.

Napi 10 órát kockulna vele.

Ti is elkezdenétek játszani vele, esetleg néznétek játék közben, vagy számotokra ez ostobaság?

Jobb játék mint a facebook!!!!!! Valjátok be lányok ti egész nap facebookoztok.

Sokan úgy néznek a gamerekre hogy fújj dagatt kocka, hülyeség a gépes játék. Bírom hogy ezt gondolják közben ugyanúgy neteznek, telefont nyomkodják egész nap.


2016. aug. 18. 17:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Nekem még fbm sincs.:DDD

Szoktam kockulni, ha nem tudok aludni, vagy nincs társaságom. De igyekszem hasznosan tölteni az időt, ha 10 év múlva eszembe jut ez a pár év, ne arra gondoljak hogy de elbsztam:)

Kerülném a társaságod, engem ne húzz le.

2016. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
21%
Esélytelen hogy ilyen pasim legyen. Az öcsém nyomja. Szerintem az összes ilyen idióta :D
2016. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
42%
Volt ilyen. Az exem állandóan Wow-ot nyomta meg valami Tankos játékot. 26 éves létére.. Tiszta idegbetek és agresszív volt.. Engem meg le se szart.. Ha ott voltam nála mert a játék az fontosabb volt. Nem is tartott sokáig a kapcsolatunk.
2016. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
előszöris a napi 10óra betegesen sok. másodszor, nem minden kocka dagadt. Ha wow mellett barátnődre, és egyéb teendőidre is szánsz időt akkor oké. Gladiator title hatalmas előny
2016. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Az #1-es gondolom hasznos alatt az agyatlan bulizást érti, meg hogy rázhassa valahol a hátsóját a sok hozzá hasonló között..
2016. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Idióta, miért idióta? Neki az a hobbija, mint neked például a körömfestés vagy mit tudom én.
2016. aug. 18. 17:44
 7/38 anonim ***** válasza:
21%
Azt még hozzá tenném hogy egy darabig én is néztem hogy mit csinált. De mikor szoktam neki hogy " Kicsim kész az ebéd " Ő meg pont akkor rontott el valamit és Le k..va anyázott meg le kevert egy pofont csak azért mert mertem szólni hogy kész a zabálni való és Ő pont elcseszte a játékot.. Hát na ott sokaltam be!!!!
2016. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
5, mert te aztán tudod milyen vagyok. Elmondnám, hogy most teszem le a jogsit, fatelepen segítek, 2 nyelven beszélek, a harmadikat tanulom, egyedül élek szóval van itthon meló, és dolgozom is. Persze, ítélkezz csak, azért mert szerintem a játékok pazarolják az ember idejét.
2016. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
40%
Ez a wow meg a többi ilyen játék is marhaság, ki kéne nőni belőle...saját magadban teszel kárt napai 10 órát....
2016. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én a játékból tanultam meg angolul, suliban németet tanultam 8 évig ennek ellenére az angol jobban megy
2016. aug. 18. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!