Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan viszonyulnátok ahhoz ha a pasitok wowozna?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ez egy netes szerepjáték world of warcraft.

Napi 10 órát kockulna vele.

Ti is elkezdenétek játszani vele, esetleg néznétek játék közben, vagy számotokra ez ostobaság?

Jobb játék mint a facebook!!!!!! Valjátok be lányok ti egész nap facebookoztok.

Sokan úgy néznek a gamerekre hogy fújj dagatt kocka, hülyeség a gépes játék. Bírom hogy ezt gondolják közben ugyanúgy neteznek, telefont nyomkodják egész nap.


2016. aug. 18. 17:31
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
sportolok mellette de igyis kijön a napi 10 óra.
2016. aug. 18. 18:36
 22/38 A kérdező kommentje:
barátaim meg jelenleg nincsenek
2016. aug. 18. 18:37
 23/38 anonim ***** válasza:
Megkérném,hogy tanítson meg,ugyanis gyatra az angolom ahhoz,hogy egyedül nekiálljak :D
2016. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze az, hogy folyton a fecebookon lógnak, meg neteznek a telefonjukon egész nap az nem kockulás.. Á dehogy. Ezekről a dolgokról mintha kicsit elfeletkeznének a válaszolók, mert ezek épp úgy kockulás és ráadásul még hülyeségek is. Kitenni, hogy éppen mit kajáltam aznap, annak komolyan mi értelme? Persze az ilyen jellegű kockulást már jobban toleráljátok ugye?
2016. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Szerintem a facebook károsabb még csak nem is tanulsz belőle semmit és retardáltá is tesz. Van olyan ismerősöm aki napi 20 képet tölt fel magáról, szerintem egész nap a tükör előtt áll kisminkelve vagy nemtudom de zavar. A többi meg kiírja hogy éppen hol van, milyen filmet néz stb.
2016. aug. 18. 18:57
 26/38 A kérdező kommentje:
nekem még profilképem sincs
2016. aug. 18. 18:58
 27/38 anonim ***** válasza:
Ja, ő szerintük kockulni csak a szobában ülve a gép előtt lehet, de ha előveszik a kis telójukat netezni, vagy facebookozni, játszani, stb az már nem kockulás, mert mozgásban lehetnek közben és még pár selfie is elcsattanhat.:D
2016. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Igazad van Kérdező, hallod az összes csaj szinte ma is ahogy végignéztem a buszon, az összes a telefonját nyomkodja,fel sem néz,hozzájuk sem lehet szólni,és persze facebookoznak...

Egyébként ez szerintem rosszabb,mint az hogy mikor hazamegyek és végeztem mindennel,akkor leülök játszani 1-2 órát... :)

25/F

2016. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
92%

Én nő létemre 2007 óta wowozok. Nem napi 10 órát, volt, hogy hónapokig időm se volt rá. De véglegesen sosem tudtam abbahagyni, a kedvenc mmorpg játékom. :) Nem vagyok kövér, se ronda, se pattanásos. Dolgozom, koncertekre járok, nyáron fesztiválozok. De nem érzem magam attól rossznak, hogy amikor időm engedi akkor igenis leülök és néhány órát eltöltök a játékkal. Sőt, most pontozzon le mindenki, de előfordul, hogy amikor van szabad hétvégém akkor végig kockulom a 2 napot! Ejha, ettől még nem borul fel a világ. :D 2007 óta rengeteg barátomat ismerem a játékból, és képzeljétek a real lifeban is jól ellehet lenni velük. :) Nem kell lenézni valakit azért, mert neki éppen ez tetszik. Van aki a facebookon tölt el többet mint kellene, van aki a wowban. Ehhez senkinek semmi köze.

(btw volt wowos és nem wowos barátom is már, egyiknek se volt ezzel problémája, mert normálisak voltak.)

2016. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar ha valaki egyfolytában a telefonját nyomkodja a környezetemben, ha ismerősöm csinálja a társaságomban rászoktam szólni, hogy hagyja abba mert idegesít. Fura, hogy az emberek már egy percet sem bírnak ki az ilyen vackok nélkül, olyan ez mint a drog szerintem, teljesen függővé lehet válni tőle. Én is azt látom a buszon is, hogy minden csaj a telefonjába van bukva, a szemüket le se veszik róla, ma már létezni sem tudnának nélküle és még ők kockázzák le a kérdezőt..:)
2016. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!