Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan viszonyulnátok ahhoz ha a pasitok wowozna?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ez egy netes szerepjáték world of warcraft.

Napi 10 órát kockulna vele.

Ti is elkezdenétek játszani vele, esetleg néznétek játék közben, vagy számotokra ez ostobaság?

Jobb játék mint a facebook!!!!!! Valjátok be lányok ti egész nap facebookoztok.

Sokan úgy néznek a gamerekre hogy fújj dagatt kocka, hülyeség a gépes játék. Bírom hogy ezt gondolják közben ugyanúgy neteznek, telefont nyomkodják egész nap.


2016. aug. 18. 17:31
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
És megtanultam csapatban dolgozni
2016. aug. 18. 17:52
 12/38 A kérdező kommentje:
9, A bulizással nem teszek kárt magammal, és a munkával? Azzal is kárt tehetek magamban ha megmozdulok.
2016. aug. 18. 17:54
 13/38 anonim ***** válasza:
Bszki, ilyen alapon ne vegyél levegőt.
2016. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is wowozik, többet, mint én. Egyikünk sem dagadt. Egyikünk sem kever le pofont a másiknak kaja előtt. Ez lassan 2 éve tart, azóta is imádjuk egymást, mivel ez csak egy hobbi, egy időtöltés, amit szeretünk. A sztereotípiákat és az előítéleteket meg mindenki dugja fel magának oda, ahova akarja.


23/F

2016. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Buta facebookos, fúj semmi értelme nincs csak elveszi az idődet, ki kéne nőnöd belőle
2016. aug. 18. 17:59
 16/38 anonim válasza:

nekem a volt barátom játszott számítógépes játékokat, többek közt WoWozott is... De soha nem volt neki fontosabb a játék és mindig tudta kezelni ezt! pl ha én a sokak szerint idióta sorozataimat néztem, addig ő elment játszani es nem csesztem le őt soha... és néha igen leültem mellé, sőt néhány játékot én is játszottam, de nem napi 10 órát! Az betegesen sok! nem mondom, volt, hogy ő is ott ült órákat, de általában akkor amikor kint rossz idő volt és otthon nem volt tennivaló...én vagy olvasok vagy filmezek ő pedig játszott... ha pedig össze akartam vele bújni, akkor szó nélkül kikapcsolta a gépet!


úgyhogy amíg a játék mellett a pasi minden egyéb fontos dologra oda tud figyelni és törődni, addig engem nem zavar, hogy leül a gép elé játszani...

2016. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
A férjem játszik ilyet, de nem napi tíz órát. Ennyi időt csak az tud erre fordítani, akinek semmi de semmi élete nincs. Nem dolgozik, nincs családja, nincsenek barátai.
2016. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
42%
Napi 10 óra nem hobbi, hanem beteges.
2016. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
40%
Az a tapasztalatom, hogy azok ellenzik az ilyen játékokat leginkább, akik azt se tudják ki b.@szta meg őket a hétvégén úgy a földig isszák magukat, aztán hétköznap a tisztesség mintaképeinek játszák meg magukat... Mellesleg a játszást én hasznos tevékenységnek tartom, ha nem viszik túlzásba, akkor teljesen ok szerintem. Sok hasznos dolgot lehet tanulni belőlük, akár a nyelvtanulást is segítik, javaítják az intelligenciát, stb. Persze értékrend kérdése az egész, van akinek elég a boldogságoz, annyi is ha hétvégente seggrészegre ihatja magát és idegen emberek ágyában hempereghet,aztán elmúlnak a 20-as évei és rájön, hogy egy nagy senki lett belőle, már nem kapkodnak utána úgy a pasik sem és réjön, hogy már késő kezdenie valamit magával.. Elég sok ilyen csaj volt az ismerőseim között és elég szánalmasak nekem.
2016. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
46%

Volt olyan pasim,aki játékfüggő volt...soha többet nem kérek ilyenből,de ugyanígy minden más függőség is káros,rossz.Ez volt az egyik ok,hogy szakítottam vele.Ha valakinek gyakorlatilag minden szabadidejét ez tölti ki,az beteges(napi max 1-2 óra még oké).


Én sosem szoktam játszani,amíg az exem a szobában kockult,én eljártam pl edzeni,sportolni,barátnőzni.Hétvégente szoktam bulizni is(most szingli vagyok)és sokkal jobb időtöltés,mint antiszociális módon otthon tölteni minden estét.Mert a játékfüggő exem mellett nem sokat mászkáltunk.. :D


Kérdező,ha te azt élvezed,hogy nonstop játszol,akkor csináld,egészségedre.De ezt a függőséget nem sok lány tolerálja és általában az ilyen pasik antiszocok és sportot max tévében látnak...

20L

2016. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!