Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan viszonyulnátok ahhoz ha a pasitok wowozna?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná ez egy netes szerepjáték world of warcraft.

Napi 10 órát kockulna vele.

Ti is elkezdenétek játszani vele, esetleg néznétek játék közben, vagy számotokra ez ostobaság?

Jobb játék mint a facebook!!!!!! Valjátok be lányok ti egész nap facebookoztok.

Sokan úgy néznek a gamerekre hogy fújj dagatt kocka, hülyeség a gépes játék. Bírom hogy ezt gondolják közben ugyanúgy neteznek, telefont nyomkodják egész nap.


2016. aug. 18. 17:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
33%
Nem az én világom,úgyhogy wowos pasival nem jönnék össze sose.Keressen magának kockacsajt!
2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
39%
31#, neked olyan pasi való, aki a GYK-n válaszol napi 10 órát.
2016. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
48%

Rendben van, ha:

- tud időt szakítani a kapcsolatunkra (az természetesen nem kapcsolat, ha csak valami háziállat-barátnő szerűségként tekint rám, amit arra használ, hogy wowzás után legyen kit megdugni. Meg az sem, hogy én legyek az a lány, akit bemutat a családnak, mondván, hogy most már megnyugodhatnak, mert össze tudott szedni egy csajt.)


- ha nem árad belőle úgy a megkeseredettség, mint belőled.

2016. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó játék a WOW, bár én spec sosem játszottam rajta, hasonló játékokkal viszont igen, és tetszenek is.

És ha napi 10 órát nyomja, akkor mi van?

Nyomom vele én is! :D

A kockaság egy bizonyos szintig menő, de egy szint után már nem, amikor pisilni se megy ki az ember, mert annyira leköti a játék.

Bár már volt velem ilyen, amikor nagyon tetszett egy játék.

Vannak barátaim, haverjaim, barátom, soha senki nem oltogatta ezért a másikat, hogy sokat játszik.

Én szívesebben dumálok a játékokról egy fiúval, mint arról, hogy hogyan csapta szét magát a hétvégén.

2016. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Noblesse Oblige ***** válasza:

Úgy magában a gamerekkel semmi bajom nincs. Amíg tudja az egyensúlyt élet és játék között tartani.

Én is wowztam, most meg dotázok. De van életem is, mellette, szóval a párom és minden más az első, és ha szusszani akarok egyet, vagy csak csapatjátékra vágyok, akkor leülök dotázni.

2016. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ha kepes napi max 2-3 orara lecsokkenteni akkor rendben van ...

Egyebkent valo ok

2016. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Wowban ismerkedtünk meg a vőlegényemmel, viszont egyikünk se játszott vagy játszik napi 10 órát... Hétvégén esetleg előfordul ha altot húzunk vagy valami achi run megy vagy ilyesmi, de ha minden nap 10 órát ezzel töltenénk egymással már nem is maradna időnk foglalkozni (a háztartásról már nem is beszélve), tehát válóok lenne.
2016. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak a wow nem zavarna... de a napi 10 óra már beteges.

1. Én dolgozó nő vagyok, a párom se legyen egy olyan, aki ahelyett, hogy munkát keresne, inkább a szgép előtt kockul.

2. Én a magam részéről nem vagyok netfüggő. Néha felmegyek, elvagyok, max. napi 3 óra (a munkához kapcsolódón kívül, persze)... de nem napi 10! Meg azért én még szoktam kijárni levegőre, színházba, urambocsá otthon olvasni is szoktam... (az a helyesírást is fejleszti ám! ;) )

2016. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!