Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán láttok egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán láttok egy lányt, akivel, habár nem beszéltetek annyit szimpatikusnak találtátok egyedül este részegen feküdne az utcán mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
És mondjuk a lány annyira részeg,hogy nem tudja megmondani hol lakik.
2016. aug. 18. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy vinném haza. Mi van, ha magához tér, és megvádol, hogy elraboltad?
2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Először is. Aki az utcán magatehetetlenül fekszik, arra mentőt hívok. KIZÁRT hogy hazavigyem, mert:

-leállhat a légzése, keringése

-drogozhatott, rohamot kaphat, stb.

-ha már volt valamilyen szexuális esemény azon az estén, és nem emlékszik rám, a végén még rám fogná hogy megerőszakoltam.

Kinek kell ez?

A franc ápolgatná. Majd a mentősök, és majd Zacher doktor úr .

2016. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Kivettem az iratait, megnézem hol lakik, és mivel épp a közelben lakott, felkaptuk és hazavittem én meg egy haverom. A szülei hálálkodtak ezerrel és másnap meghívtak minket ebédre, mert szombat éjjel volt ez.
2016. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ismerném, már beszéltünk volna, akkor valószínűleg hazavinném, ha nem tudnám hol lakik.

De ha ismeretlen lenne hívnék segítséget. Ez így korrekt szerintem.

2016. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vinném a detoxba.
2016. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!