Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne a férfiaktól függjön az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nagyon függ más emberektől az önbizalmam. Ez legfőképp akkor jön elő, hogyha épp párkapcsolatban vagyok és előjön valami probléma. Ha harmonikus a kapcsolat, akkor mindig kivirulok, szexinek érzem magam magabiztosnak és úgy érzem igen is jó nő vagyok, viszont ha valami nincs rendjén és nincs meg a kellő visszajelzés akkor rögtön úgy érzem, hogy olyan nő vagyok akit bottal sem piszkálnának és rémesen érzem magam a bőrömben. Lehet valahogy ezen segíteni?
2016. aug. 18. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Önismeret. Sokáig nekem is attól függött, hogy mások hogyan álltak hozzám. Például ha egy lány nézett, akkor megjött, ha le se szartak a nők, akkor eltűnt.
2016. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Eckhart Tolle: A Most hatalma c. könyvet.
2016. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Légy realista.
2016. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önismeretet mondom én is.

Érzelmek-szükségletek világa... ha itt kiismered magad, akkor hamar stabil leszel :)

2016. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is fogadd el magadat! És azt a tényt, hogy soha nem fogsz tudni megfelelni mindenkinek!
2016. aug. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy ha valaki szerelmes lesz, akkor kivirul, ez egy különleges állapot, de akkor is kell egy alap önbizalom, ami mindenki mástól független legyen. Önismeret, én is ezt mondom. Minél jobban tisztában vagy magaddal, annál kevésbé fog befolyásolni mások véleménye, illetve jobban meg fogod tudni szűrni, mi az, amit el kell engedni a füled mellett, mi az, amit nem kell felvenned, mi az, amin könnyebben továbbléphetsz, és mi az, ami által fejlődhetsz, mi az, amiből tanulhatsz.
2016. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!