Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
4 éve már, hogy váratlanul közel kerültem egy lányhoz, akivel azóta együtt élek. Boldog párkapcsolatban élünk, de már elég régóta azt érzem, hogy valami hiányzik. Ez az első kapcsolatom, és hiányzik az a láng, a szerelem, amiről mindig is álmodtam. Tervezzük a jövőt, és nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy még nem éltem ki a fiatalságomat. Gyerekesen hangzik, de érezni akarom azt a lángot amiről mindig is álmodtam, tombolni, bulizni szeretnék, élni mielőtt a munka, gyerek és hasonlók körében élném az életem. Ugyanakkor a legfontosabb személy számomra a párom. Ő a biztonságot, a jövőt és a harmóniát jelenti számomra. Jelenleg a legnagyobb fájdalom amit el tudok képzelni, az az elvesztése lenne. De nem lehet azt mondani, hogy ezek az érzések amiket fentebb leírtam hirtelen fellángolások lennének, mivel már évek óta vívódik bennem ez a kettősség. Nagyon tanácstalan vagyok. Tanács? Vélemény? 22/F

2016. aug. 18. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy ő is szeretné e kibulizni magát (nem azt jelenti, hogy fűvel-fával dugni, csókolózni meg hasonlón gondolom...)

tehát ha csak a pezsgés hiányzik azt megtudod/megtudjátok oldani...de maradj hűséges...ne dobd el a boldogságot egy talánért...


23F

2016. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt közösen is át tudjátok élni! Sőőőt, úgy még jobb is. Ezért ne lépni ki belőle szerintem. Inkább beszéld meg vele ezt a dolgot, még az is lehet, h partner lesz benne, és együtt tudjátok átélni ezt a fajta pezsgést, amire vágysz...
2016. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

38 evesen azt mondom neked, hogy

-ami erzel, teljesen normalis. Egy parkapcsolatban sem langoloan szerelmesek az emberek az elso par ev utan (kinek rovidebb, kinek hosszabb, altalaban a langolo szerelmet 1-3 ev alatt felvaltja egy melyebb szeretet-erzes.)

- 22 evesen viszont meg nagyon fiatal vagy, feltetelezem i az elso baratnod. Nyilvan szeretnel meg tapasztalatokat szerezni, bulizni...


Ket dolgot tehetsz szerintem:

-merleget vonsz, es megprobalod eldonteni, mire vagysz. Megszerezheted-e ezt a szeretetet/tiszteletet massal? Vagy inkabb benne maradsz ami van? Ha ugy dontesz, hogy maradsz, akkor viszont ahhoz tartsd magad (amugy nem tudhatod, hogy nem ut-e be a krach par ev mulva epp miatta, vagy te leszel szerelmes)

- ahogy az elso irta, leultok megbeszelni, mire vagysz. Lehet, hogy o is epp arra amire te. Lehet, hogy mindketten kepesek lennetek egy nyitott kapcsolatra (ismeretsegi koromben volt ilyen, tudtak jol kezelni, mivel egyutt voltak kb baromi regota, mindketten vagytak arra, hogy kiprobaljak, milyen massal). De lehet, hogy kulonvaltok. Az is lehet, hogy pont egy ilyen kulonvalas utan ebredtek ra, hogy megis a masik aki kell.


En nem biztos hogy eldobnam a kapcsolatot, de nem elek benne, nem latom hogyan vagytok egymassal. Es az is igaz, hogy fiatal vagy meg.

2016. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!