Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Nálatok mi az alsó korhatár lányoknál, akikkel komoly kapcsolatba is kezdenétek (=nem csak szexkapcs. )?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és az elmúlt évben (17 évesen) 4 fiúval volt randim, ebből kettő fiú fogott meg igazán. Viszont érdekes, mert pont az a kettő, akik huszonévesek voltak (22, ill 23), a másik kettő (18 évesek) kevésbé. Inkább az idősebbekkel találtam meg a közös hangot, de pont ők voltak elutasítók velem szemben. Olyan lekoptatószövegekkel jöttek, hogy még nem éltem ki magam, meg majd biztos lesz az életemben nagy csalódás, de nagy szárnyalás is. Meg hogy "maaajd, meglátod, még mit tartogat az élet, az egyetemi évek". Úgy éreztem magam, mintha dedós lennék. Egyébként külsőleg tetszettem neki, egyik konkrétan mondta, hogy szexkapcsolat szintjééig velem lenne, perszeT nemet mondtam. Ezzel szemben a két 18 éves fiút unalmasnak találtam, nem volt bennük még meg az a férfiasság, amit keresek. Fiúsak voltak. Tapasztalatlanok voltak. Bezzeg ők meg úgy tepertek, alig volt szívem visszautasítani.


Olyan bosszantó. Egyébként még egyszer másfél éve, 16 évesen is volt egy randim egy 22 évessel, de az is hasonlóan végződött.


Úgy érzem, a huszonéves fiúk inkább a saját korosztályuk-beli lányokkal tudnak KOMOLY kapcsolatot elképzelni. A tizenéveseket még komolytalannak tartják. Lehetek akármilyen okos, vicces, szép, hűséges és komoly, egyszerűen a korom alapján elutasítanak.


18/l


2016. aug. 19. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19-20 év, indokolt esetben. Egyébként nekem olyan 23-24 éves kor feküdne igazán.


28/F

2016. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minimum 16. Felette nem láttam különösebben nagy különbséget 28-30 korig. Az általam ismert 16 és huszonéves csajok közt csak az volt a különbség, hogy a huszonévesek felnőttesebbnek tartották magukat.

24F

2016. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%

Én megbecsülnélek.


Jól szétdugnálak kérdező minden randin, aztán a végén megkérném a kezedet xD

25F

2016. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk tény és való, hogy a legtöbb 18 éves lány még nagyon gyerekes, hiába mondogatják, hogy érettebb a koruknál és bizonyos területeken tényleg azok is, de a főbb életviteli kérdésekben még nagyon komolytalanok. 18 évesen "van megőrülve" a legtöbb lány, és nehezen hihető, hogy évekre vagy akár végleg le akarná kötni magát egy komoly kapcsolatban. Ezt csak onnan látom, tapasztalom, hogy körülnézek a környezetemben, gyakorlatilag több mint 60-70%-uk pár havonta váltogatja a pasijaikat, van, aki pár hetente. Nyilván vannak kivételek, de elenyésző. Ha te is olyan 18 éves vagy lányban, mint én amilyen voltam anno fiúban, akkor viszont minden gond nélkül járnék veled, ha szimpatikus lennél a beszélgetéseink alkalmával. De ehhez nyilván csakis személyes ismeretség jöhet szóba, ahogy eddig is randizgattál.

Megmondom őszintén, van önbizalmam, bízok magamban, de egy egyetem előtt álló lánnyal nem szívesen jönnék össze, mert való igaz, hogy annyi hatás-inger-élmény éri az egyetemi évek alatt, hogy nagyon kicsi esélyét látom arra, hogy egyszer se csábulna el valakivel ott. Meg messzebb is lenne, amiről nem tudnék, az ugyebár nem fájna, viszont ha később kiderülne, akkor megölne lelkileg.

Az szerintem nem igazán hihető, hogy valakit csak a kora alapján elássanak, valami többről van ott szó, csak nem mondták ki. Lehet, hogy nem akartak megbántani.

Viszont, hogy pozitív hangulattal fejezzem be a kommentet: vannak husznéves nőket kenterbe verő 18 éves lányok, akik hihetetlen érettek, de hatalmas mák kell ahhoz, hogy pont egy ilyenbe botolj.

2016. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!