Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az also korhatar ha komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az also korhatar ha komoly kapcsoaltrol lenne szo?

Figyelt kérdés

Kerlek ird oda, hogy fiu vagy lany vagy, es a korodat.


Tudom hogy ez nagyon sok mindentul fugg, de ha klappolna minden, akkor teged megis mennyire befolyasolna a partnered kora.


2012. jún. 11. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 14 év a beleegyezési korhatár. 14 év felet ha ő is akarja, akkor rendben van.
2012. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sok midnent elirtam. *kapcsoltarol, *mindentol


elso: de mondom komoly kapcsoalt:) egy 14 evessel nem igen lehet ertelmes kapcsolatot kialakitani:D bar kinek mi a szintje:) - es ezt ne vedd celzasnak

2012. jún. 11. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 18 évesnél fiatalabb lánnyal nem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni, de még a 18 is erőteljesen határeset.


21/F

2012. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 l
2012. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem pasikból csak idősebb szóval 22 minimum de pasifüggő legyen érett

19/L

2012. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindket nemnel 25 ev felett, vagy miutan mar elvegezte az egyetemet/foiskolat. ekkor all be a kis fejükbe a csaladalapitasi korszak :-)

23N

2012. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20 alatt semmiképp mert azok még nagyon komolytalanok a párkapcsolatok terén.


22/F

2012. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én készen állok komoly kapcsolatra például:) 20/l
2012. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!