Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki szakitas utan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki szakitas utan az exevel soha tobbet nem talalkozott, pl tobb eve es nem is tudtok egymasrol semmit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Még is, miért kellene hogy érdekeljen?
2016. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pl én. Nem véletlenül lett vége, szerintem mindkettőnknek jobb külön. Épp ezért nem is érdeklődtünk a másik felől sose. Nekem az fura, ha valakik "barátok maradnak", mikor valójában sosem voltak úgy barátok, mert egy párkapcsolatnak más a minősége.
2016. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
egyik exemről sem tudok semmit. Nem is érdekelnek.
2016. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én mindkét exemmel így vagyok. Facebookon ismerősök vagyunk még, szóval valamennyit azért tudok, de mindkettő alig posztol.
2016. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi egy éve szakítottunk,(több éves kapcs.), s nem tudunk egymásról semmit. Nem érdekel,h azóta hány emberrel bújt ágyba stb...
2016. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Volt. Egyiknek lett egy barátnője, miután túljutott a szakításon, aki nem örült volna, ha bármilyen kapcsolatot tartunk (a "szia, szia, mi van veled" is idetartozott), emiatt nem tudtam róla évekig semmit.

Másikkal meg haragban váltunk el, egyértelmű, hogy kerültük egymást, mert a hátunk közepére nem kívántuk a másikat. Vele először egy buliban futottam össze, de az is véletlen volt és évek elmúltával.

2016. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen 25 evig nem talakoztunk es nem vagyunk ismerosok sem sehol.
2016. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen kettő is.
2016. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!