Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szóba állnátok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szóba állnátok még ezzel a lánnyal? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval...van egy srác akinek nagyon tetszettem régebben és ő is nekem. Ő kezdeményezett, jókat beszélgettünk de egy teljesen más okból kifolyólag ( ezt nem szeretném ide kiírni) én eltűntem úgymond, de nem azért mert vele volt bajom vagy nem érdekelt. Most szeretném megkeresni de félek, hogy visszautasító lenne és már nem érdekelném, ami érthető tudom. Csak rá tudok gondolni, megkeressem szerintetek, vagy hagyjam már?
2016. aug. 20. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"eltűntem úgymond" migymond? Ha szo nélkül lepattantál régebben akkor szerintem ne keresd.
2016. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg és mond el neki miért tüntél el. Ha nincs azóta barátnője és az okod elég meggyőző akkor valószinű megbocsát és ujra járhattok. Vesziteni nem veszitessz semmit, beszélj vele.
2016. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A lelépésedkor reflexszerűen arra gondolnék, hogy találtál egy nálam jobbat, nehezen ugyan, de belenyugodnék. Aztán amikor újra felbukkansz, reflexszerűen arra gondolnék, hogy az új mókamiki nem jött össze, nincs ló, jó a szamár is alapon így beéred velem is egyelőre. Ha még el akarnád nekem magyarázni, hogy mi miért történt, még hazugnak is gondolnálak ráadásul. Automatikusan elutasítanám a közeledésed.
2016. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, milyen a srác, illetve, hogy mennyire vagy fontos neki. Ha olyan negatív és önbizalom hiányos mint a 3# válaszoló, akkor nem sok esély van a továbbiakra. Viszont ha mondjuk egy pozitív kisugárzású, nyugodt, egészséges önbizalmú férfi, akkor valószínűleg nem rázta meg különösebben, hogy eltűntél és még könnyebben vissza tudod szerezni az érdeklődését. Na de a legfontosabb, hogy mennyire jössz be neki ,mennyire érdekled komolyan, ha eléggé ,akkor simán lehet, hogy még most is epekedve várja, hogy válaszolj. Ha nem izgattad annyira a fantáziáját akkor viszont könnyen lehet, hogy már rég elfelejtett és már egy teljesen más lánnyal van elfoglalva. Egész pontosan mennyire voltatok jóban? Mert ez sem mindegy.
2016. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Velem volt ilyen nemrég, hogy csak úgy eltűnt a csaj, és ha visszajönne, hát kvázi elküldeném oda, ahonnan visszajött. Pont az önbizalomhiány az, ami azt eredményezi, hogy ha ilyen "kérek egy lovas szendvicset, de ha nincs ló, jó a szalámis"-alapon kezelnek, vigyorogva elfogadjuk. Van annyi önbecsülésem, hogy nem ugrálok úgy, ahogy egy akármilyen libuska épp füttyent. Inkább olyan lányokkal foglalkoznék, akik normálisan, ember módjára kezelnek.
2016. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Ide most hogyan ugrik képbe az önbizalomhiány? Tisztában vagy a jelentésével egyáltalán? Nem önbizalom kérdése, hanem pont a nővel szemben támasztott bizalomé. Ne legyek már dróton rángatható rongybabája akárkinek, csak mert ő pár hétre eltűnik a föld színéről hírt sem adva magáról, meg az okokról. Vajon te mennyi bizalmat szavaznál egy olyan pasasnak, aki egyszer felbukkan, máskor eltűnik, s kedvére játszadozik, te okoska?
2016. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltál eltünve??? én tudom hoy az idő nem számit., de neki lehet hogy igen...
2016. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem most keresett meg egy lány régről. Én örülök neki.
2016. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!