Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond mást mindkettőnknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond mást mindkettőnknek?

Figyelt kérdés
Ketten írunk barátnőmmel valakinek egy társkeresőn tesztelés okán. A baratnőmnek azt írta , hogy volt már sok randija, de nem volt semmi komoly és hogy kb. 1 hója volt utoljára csajjal. Nekem, hogy én lennék az első, akivel találkozik és hogy kb. 3,5 hónapja.

2016. aug. 21. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A teszten elbukott.Egyértelmű, hogy hazug alak.A miértre csak ő tudna válaszolni, de kétlem, hogy ezek után őszintén válaszolna.
2016. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben kizárva a minél inkább tetszik valaki, annál inkább jobb színben akarom magam feltüntetni?
2016. aug. 21. 09:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem Ő írt... és én mondtam, hogy komoly kapcsit szeretnék. A baratnőmet én kértem meg, hogy írjon neki szexkapcsolatot, alkalmi céljából.
2016. aug. 21. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze jön neked egy pasi, akkor is ráküldöd a barátnődet, szexeljen vele, milyen is a pasi? Ilyen nőktől kíméljen meg a sors.
2016. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen gyanús volt és kész. Egy jóképű pasi, aki minden ujjára kaphat nőt.
2016. aug. 21. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer megkérdezted. Azt döntsd el, hogy mivel 2 verziót hallottatok, túl akarsz-e ezen lépni, mert amúgy nem foglalkoznál vele, mert tetszik a pasi. Vagy kattoghatsz azon, hogy hány lánynak hány verziót ad elő vajon.

Szvsz én nem foglalkozném vele különösebben, ha összejössz vele, akkor legyen hűséges.

2016. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, hogy mást mond. Tetszik, de nem minden áron. Ha hazudik, teljesen mindegy mennyire tetszik.
2016. aug. 21. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
De akkor meg nem mindegy miért mondott mást? Szerintem igazad van amúgy, ha már ilyesmiben hazudik (pedig ez kb tökmindegy, lehetne őszinte is), akkor jobb, ha nem mész bele. Csak akkor szerintem sz.ard le a miértjét, hagyd a pasit, és lépj tovább. :)
2016. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!