Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ismerkednétek Facebook-on? Kedvesen rátok ír egy srác, hogy "Szia ismerkednél velem? Vagy barátkoznál? " Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Le is pontoztak látom, hát igen, aki kimondja az igazságot mások kárára, azt el kell nyomni gyorsan, mint annak idején a komcsi rendszerben. Mikor fogtok beidézni egy koncepciós perre? :)
2016. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Fordulni fog a kocka, fény derül az aljas húzásaitokra, mentek mind az Andrássy út 60.-ba. :) Sunshinedoll-nak is hiába van kedves, bájos arca, sajnos ez nem mentesíti a bűnei alól! :)
2016. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Nálam bepróbálkoztak, egyszerűen ignoráltam. Láthatta, hogy két gyerekem van, nem is értettem.
2016. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én nagy valószínűséggel nem válaszolnék egy ilyen üzenetre. Számomra a fész nem társkereső, és világosan kint van az oldalamon, hogy ismeretlenül ne nagyon jelölgessen senki, mert nem reagálok rá.

Amennyire emlékszem, egyetlen kivétel volt ez alól: valami butácska stratégiai játékkal játszottam anno, ahova face fiókkal kellett regisztrálni. Onnan a játék okán sok ismeretlent visszajelöltem, és volt egy srác, aki utána ismerkedni próbált hasonló szöveggel, de elég ügyetlenül próbálkozott, néhány alapvető udvariassági kör után nem is keresett többet - lehet, nem tűnt elég lelkesnek a válaszom. :)

2016. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Facebook...van egy kolléganőm, személyesen elbeszélgetünk, kedves, halk szavú, mosolygós lányka, na gondoltam bejelölöm facebookon, ha már személyesen ismerem,akkor miért ne alapon. Nem hogy visszajelölt volna, hanem le is tiltott, vagsy nem tudom mit csinált, de már nincs az a lehetőség,hogy bejelölhessem ismerősnek. persze a személyes beszélgetés meg van még mindig, Jobban belegondolva inkább így legyen, mint fordítva.
2016. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észre sem venném, mert az idegenek le vannak tiltva nálam. :) Amúgy meg a szöveg ultragáz és unintelligens, ilyenre még akkor sem válaszolnék ha látnám az üzenetet. Basszus te akarsz ismerkedni, nem ő! Akkor tegyed már oda magad és írj valami értelmeset!
2016. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkedek Facebookon, ez nem egy társkereső. Ennek ellenére mégis sokszor írtak már rám ismeretlen srácok, hogy ilyen szimpatikus vagyok, blabla, nem ismerkednék-e. Mindnek elmondtam teljesen kulturáltan, hogy nem! És teljesen tök mindegy, hogy jól nézett-e ki, jóképű volt-e. Akkor sem. Azt se tudom ki fia-borja, lakik tőlem kb 100-150-200 km-re és akkor ő ismerkedni akar.. Hagyjuk. Nem szeretek egy gép mögül ismerkedni, sokkal szimpatikusabb személyesen.
2016. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sokan nem jól látjátok ezt a dolgot pedig.Én nem 100km-ekre lakóknak írok,hanem Egrieknek mivel Egri vagyok.És nem értem miért ne lehetne így ismerkedni?Szóval Számomra érthetetlen...de szerintem ezzel sok férfi így van.
2016. aug. 21. 15:43
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért mert a másik nem akarja mondjuk? :D Nehogy már te mondd meg neki, hogy mit akarjon... Főleg ilyen béna szöveggel. Attól, mert neked valami egyértelmű, nem jelenti azt, hogy másnak is. Persze, hogy a sok férfi ezt gondolja, mert őket általában az vezéreli hogy találjanak végre egy lyukat amit dughatnak, a lányoknak viszont nem csak erről szól az életük. A férfiak meg felháborodnak, mert azt hiszik nekik joguk van mindenkihez odamenni és a lányoknak kötelező fogadni a közeledést. Hát nem.

A facebook sok embernek egy magánszféra, ahol az ismerőseivel tartja a kapcsolatot. Intelligens ember ezt felfogja.

2016. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18 Bizonyára van olyan nő, akinek nem jelent problémát. Viszont te véleményeket kérdeztél, így szerintem az a minimum, hogy nem nézed le az olyan válaszolót, aki nem ért veled egyet. :) Nem "rosszul" látjuk a dolgot, hanem egyszerűen másképp, mint te.


Kiragadtad a távolságot valamelyik válaszból, holott nem a távolság a lényeg, az csak egy példa volt. A lényeg az, hogy a face alapvetően nem társkereső (bár vannak ilyen témájú csoportok, és jó is, hogy vannak, miért ne lehetne kihasználni az oldal előnyeit), és az, hogy ismeretlen nőkre ráírogatsz, akik nem jelzik az adatlapjukon egyértelműen, hogy erre vágynak, az kb. azzal egyenértékű, mintha a szomszédos paneltömbben minden lakásba becsöngetnél, ahol női név van kiírva, mert hát közel lakik, és mi van, ha pont ismerkedni akar...


Nem arról van szó, hogy TILOS így ismerkedni, hanem egyszerűen annyiról, hogy nektek is meg kell érteni, van, aki nem vevő erre. Ettől függetlenül nem lesz az illető nő felszínes vagy szimplán k-va, nemes egyszerűséggel olyan valaki, aki nem kedveli az ismerkedés ilyen formáját. Pont.

2016. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!