Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tölthetném ki az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tölthetném ki az életem?

Figyelt kérdés

27f

Rájöttem hogy társat,barátot találni az én személyemmel lehetetlen. Én nagyon csodálatosnak tartom az életet és csupa jó dolgok történnek velem de nincs kivel megosztani és ez szőrnyű. Már átléptem a hogyan és hol találjak magamnak társat és nem megy a társkeresés úgyhogy meguntam. Most azt keresem mivel tölthetném ki a magány ürességét. A szüleim testvérem nem olyan társaság amire vágyódom, a gyermekkori barátaim már szétszéledtek, újakkal találkozni lehetőségem korlátozottak sajnos nem egy nyelvet beszélünk és csak kihasználni akarnak azt meg nem engedhetem meg. A lányok meg nem szeretik a maguknál okosabb nem irányítható pasikat úgyhogy az az első percben is veszett ügy volt. Ezért valami elfoglaltság vagy valami nem is tudom mi kellene ha tudnám nem kérdezném hanem csinálnám.



2016. aug. 21. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Kezdj el önismerettel foglalkozni!

2. Javíts a személyiségeden!

3. Válts egészséges életmódra!

4. Járj tanfolyamokra, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg!

5. Kezdj el olvasni, találj ki új hobbikat!

6. Kezdj el sportolni!

7. Ha van kert, akkor kertészkedj!

8. Fejleszd magad, tűzz ki célokat magad elé!

2016. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 90-ben született F.. ***** válasza:
74%
Nem csodálom, hogy nem akar veled senki barátkozni. Az összes sorodból érződik a fölényeskedés, a látszólag jófej okos férfi, akiről aztán kiderül, hogy csak egy beképzelt senki.
2016. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek egy minőségi konyakot javasolok. Ja, hogy nem telik rá, vagy nem is kóstoltad!? Hát akkor itt az idő. Ha valóban okos vagy, kamatoztasd a tehetséged! Tanulj, dolgozz, keress egy jó állást, keress sok pénzt és ha már megvan akár irány a nagyvilág, utazd be a Földet, vegyél drága cuccokat, tanulj meg menő sportokat, síelj, szörfözzél. Menj elegáns éttermekbe, puccos partykra, járj színházba stb. közben hátha mégis megismerkedsz olyan emberekkel akikkel jól kijössz, hidd el, minden embernek megvan a világban a párja, aki pont az ő hülyeségére vevő, csak meg kell találni. Minél több helyen jársz, annál nagyobb valószínűséggel találod meg. Hasonló cipőben járok, azzal a különbséggel, hogy nem vagyok kifejezetten okos, viszont nekem eleve az ölembe hullott a családi vagyon, így mindenféle erőfeszítés nélkül tudom élvezni az életet és szórni a pénzemet, aztán egyszer hátha rám mosolyog a szerencse.
2016. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1:

1 Van pszichiátriai és mentálhigiéniai szakvizsgám.

2 Jó a közérzetem csak romlani tudok.

3 Egészségesen élek.

4 12 szakmám van és egyéb 20 szakmát is kitanultam.

5 Rengeteget olvasok és tanulok és a szakmáimban érvényesülök is viszont ha nincs kivel megosztani akkor nincs az embernek kedve.

6 edzek.

7 Nincs kertem de van végzetségem és egy idős bácsinál csinálom a kertet.

8 A célom hogy űrhajóval percek alatt haggyam el a naprendszert. Ezen keményen dolgozom.

Összességében a 8 elved szerint élek és nem jó valami!


#2

Valóban érződik ha onnan nézem én is ahonnan te viszont mint mindennek ennek is oka van és az okom erősebb az etikettnél.


#3

Tellik konyakra de csak a vendégeket itatom a piákkal mert egészségesen élek. Sajnos a célom ütközik a te álmaiddal.


# Köszönöm a tanácsokat de sajnos nem találtam rá bennük a válaszra, ha valakinek van még ötlete szívesen venném.

2016. aug. 21. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl nagy az egód, el vagy szállva magadtól, jó kis kamu szövegeket hoztál létre, látszik, hogy túl sok a szabadidőd, hogy van időd ilyeneken agyalni. Tuti, hogy munkanélküli vagy és szerencsétlen az életed.

Most csak az ideálisat írtad le, ami számodra jó lenne.


Gyerek, ezért az életért tenned is kéne!

2016. aug. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat de tényleg rosszúl téltél meg. A te szemdzögödből van okod mert nem ismersz változókat de én innen másként látom. Csak feltételezd az hogy igazat mondok, mit javasolnál?
2016. aug. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!