Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az eletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha az eletem vakvágányra jutott?

Figyelt kérdés

Munkahelyem megszunt , újat talalni nehez, nyakamon a szamlak, egyedul vagyok 40 evesen egy kisgyerekkel, par eve elvaltam, önhibamon kivul.

Most engedtem a csabitasnak , talalkoztam egy ferfivel , aki tetszik de fökepp azert mentem bele a kapcsolatba hogy a sok gondomat felejtsem, mert mar öngyilkos akartam lenni....

Sajnos közben kiderult h elettarsa van, es szakitottam.. Most megint megrohantak a fekete gondolatok , aggodok , szorongok...

Szuleim mar idösek, tavol tölem...

Most sirok azt se tudom h a munkam elvesztesetöl vagy szerelmes vagyok? Borzasztoan erzem magam!



2016. ápr. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress másik melót. Az a legfontosabb, hogy rendbe tedd magad.
2016. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem költözöl a szüleid közelébe? lenne egy kis biztos talaj a lábad alatt.
2016. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet. A gyerek apjaval közös a gyámság es nem engedi . Kulföldön vagyok
2016. ápr. 5. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyereked van,ne butáskodj.

Mit kezdene az anyja nélkül?

Öngyilkosság...jajj.:(

Semmire nem megoldás!

Nincs az a lelki probléma, amiből ne lehetne kijönni.

Az élet néha nehéz, ku#va nehéz...de az élet szép, ezt ne feledd! :)

Mindig van miért élni, csak meg kell azt találni... Fel a fejjel! :)

2016. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbálj magyarokkal ismerkedni a környéken. ha valakivel összejössz és a gyereked nagy(obb) lesz, akkor haza tudsz vele költözni. nyilván most nem lehet. nem tudom, 14 éves kor után már esetleg eldöntheti-e a gyerek, hogy el akar költözni másik országba az egyik szülővel. talán már igen.
2016. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik országban?
2016. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!