Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a Férjem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a Férjem hogy hagyjon bajuszt odalent, de nem hagyott. Neked is rosszulesik ha kérsz valamit és nem teszi meg a párod?

Figyelt kérdés
Neked mi volt amit kértél tőle és nem kaptad meg? Nő vagy férfi vagy? Korotok?
2016. aug. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig elmondom hova szeretnék menni és erre abból a programból nem lesz semmi. Ma is én gyógyvizes fürdőhelyre akartam menni, a párom nem..
2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem igazán. Ha valamit nem tesz meg, de számomra fontos lenne, akkor elmondom neki újra, kiemelve a jelentősségét, és hogy boldoggá tenne velem. Mivel szeret, megtenné, vagy ha valami megalapozott ellenvetése van a dolog ellen, akkor elmondja, megbeszéljük.

Nincs köztünk feszültség, sértettség, mindent megbeszélünk, és igyekszünk megérteni, ha valami a másik számára fontos, vagy akadályokba ütközik.

25/n

2016. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a párod teste és ha nem érzi jól magát a bőrében úgy és nem tetszik neki nem gondolod, hogy tiszteletben kellene tartanod?

Ezt azért nem kicsit önző elvárni valakitől, hogy ha nem Petőfi Sándor módjára néz ki már nem is szeret és semmibe se veszi a kapcsolatotokat...

És ha ő qut kérné te hizzál el 200 kilósra mert neki mától azt tetszik megtennéd érte?

2016. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*azt
2016. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!