Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne a jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, pár hónapja kezdtünk el ismerkedni. Az elején jól alakult, bár volt bennem pár kétely, de ő mindig biztosított arról, hogy jó ez így ami van, fontos vagyok neki, és tényleg keresett, érdeklődött, mikor együtt voltunk tényleg úgy viselkedett, mint akit tényleg érdeklek. Egyre jobban kezdtem hinni abban, hogy ebből tényleg alakulhat valami.

Aztán jött a hidegzuhany, mondta, hogy csak barátként tekint rám. Megbeszéltük, hogy jóban maradunk, tényleg ugyanúgy beszélgettünk utána, programokat csináltunk, de éreztem, hogy nekem ez így nem megy. Sajnos nem tudok csak úgy tekinteni rá, mint, ha barátom lenne.

Elmondtam neki, hogy sajnálom, de jó lenne ha egy ideig nem beszélnénk, mert nem tudok csak barátként tekinteni rá. Ő biztosított h nagyon fontos vagyok neki, és várja azt az időt ameddig készen nem állok és addig is hiányozni fogok neki.

Eléggé sz.r embernek érzem most magam, hiszen nincs okom rá, hogy haragudjak, és tényleg mindig mellettem állt, akár hajnali 2kor is jött és segített. De rettenetesen fáj úgy mellette lenni, hogy nem akar tőlem komolyabbat és önző kis p.csának érzem magam. Nem tudom mit csináljak.


2016. aug. 22. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, miért érzed magad önzőnek meg sz.r embernek... Félreérthető volt, beleélted magad, így meg már nem megy neked a dolog. Sztem ebben nincs semmi önzőség, a "tudom, hogy többet akarsz, de inkább legyünk csak barátok"-duma nem csak nőtől, férfitől is gáz és kivitelezhetetlen (hiszen ez innentől nem barátság, hazug, illúzió-barátság meg ki a fenének kell...)
2016. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!