Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok sokszor rettegne és kiborulna attól, hogy bármikor elveszíthet titeket, vagy már nem fogjátok szeretni őt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
azt hogy tegye rendbe a saját önbizalmát, önbecsülését, mert hosszú távon ezzel nyírja ki a kapcsolatát
2016. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy idő után tényleg elveszítene, mert az agyamra menne.
2016. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg se próbálnátok megnyugtatni?
2016. aug. 23. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

elsőre megmondanám neki: hogy veled vagyok, ne aggódj

de ha folytatni a hisztit, azzal kiidegel

2016. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben tényleg semmi nem indokolja ezt a viselkedést, akkor ez afféle irracionális félelemnek tűnik, valamilyen szorongásnak, aminek kőkeményen pszichés (esetleg pszichiátriai) okai vannak.

Ha ez tényleg olyan méreteket ölt, ami felőrli a kettőtök kapcsolatát, téged állandó játszmákba, magyarázkodásokba, felesleges bizonyítgatásokba hajszol, akkor itt az ideje támogatnod őt abban, hogy keressen egy terápiás szakembert, mert ez így ebben a formában nem normális.

Nem biztos, hogy az otthnról hozott negatív családi mintáit, korábbi rossz párkapcsolatai miatt megrendült önbizalmát, esetleg egy komolyabb betegség leküzdését (pl. szorongás, depresszió stb.) egyedül meg tudja tenni.

Ilyen esetekben már szinte szükségszerű a szakember.

Ha számodra is fontos a kapcsolat, akkor támogasd őt abban, hogy eljusson ilyen szakemberhez.

Minden jót:

39N

2016. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Valóra váltanám a félelmét. Az exem ugyanezt csinálta, ezért nem mertem vele szakítani nagyon sokáig, nem akartam fájdalmat okozni. Próbáltam nyugtatni, de folyton ezt hajtogatta, hogy el fogom hagyni, kevés nekem. Sehogy sem sikerült megnyugtatni, csak én éreztem szarul magam. Neeem, még egyszer erre nem vagyok hajlandó, az tuti. Tegye rendbe magát, de abban nem leszek partner...
2016. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is mindig ezen feszül. Megnyugtatom őt, hogy nem fogom elhagyni, hiszen szeretem. :)
2016. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs annyi felesleges időm és energiám, hogy állandóan nyugtatgassam. Ha nem elég neki a tény, hogy őt választottam, hát így járt.
2017. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!