Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, mindig is voltak problémáink, mert szerinte én túl féltékeny vagyok. Én ezt nem is tagadom, de azt is hozzá teszem, ha nincs miért akkor nem vagyok féltékeny. Egyszer szakított velem egy napra, nem értettem, hogy miért volt... aztán rájöttem. Egy ismerősének azt írta én csak a terhére vagyok, de nem akar kidobni a házból, mert mégis csak együtt vagyunk és hogy őt szereti és harcolni fog érte. Na aznap este fogtam össze pakoltam a cuccom és el akartam költözni, de nem engedett... könyörgött, hogy maradjak és h szeret és hülye volt, csak egy rossz döntés volt stb...

Maradtam.

Gyerekvállalás kérdésben sem értünk egyet, pontosabban amikor terhes lettem nem állt mellettem és nem akarta a gyereket, azt mondta elhagy ha megtartom... én megtartottam, de sajnos elvetéltem... őt meg sem hatja a dolog. Nem is akar gyereket, se házasságot, mert szerinte még túl fiatalok vagyunk. Pedig van saját lakás hitel nélkül, neki munka, igazán én még egyetemre járok, de nekem is van pénzem, mert mellette járok dolgozni illetve ösztöndíjat is kapok.


Egyfolytában bókol más csajoknak... miért nem veszi észre, hogy ezzel elveszíthet?

Ha mondom neki kinevet, mert azt hiszi, hogy csak viccelek.


2014. júl. 28. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert csak pótlék vagy
2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed észre, hogy jobbat is találnál?
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem keress olyat aki szeret, tisztel és megbecsül...vagy ezt a hülyét rakd helyre!!!


21F

2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én még csak 18 vagyok de az biztos hogy ha egy fiú közölné velem hogy ő soha se akar gyereket meg házasságot, akkor kivágnám a francba. Egyetemista vagy, álmaid vannak amiben benne van a gyerekvállalás és házasság. Ha szereted azt a férfit gondold át hogy mit szeretsz benne. Ahelyett hogy elgondolkodna azon hogy milyen lenne házasságban élni gyerekkel, kijelenti hogy ő nem akar gyereket és házasságot. Ő nem azt nézi hogy kettőtöknek mi legyen jó. Hanem hogy neki mi legyen jó. Szerintem próbáljatok beszélni ertől de ha nem megy ne erőltesd. Ne flörtöljön mással, mert az meg még ehez pluszba végképp nagy pofátlanság. Tudom hogy szereted, de jobb lenne neked valaki olyannal akivel közösek az álmok, a célok.
2014. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát elég bonyolult kapcsolat.

Nem érett. Nemhogy gyerekvállalásra hanem még párkapcsolatra sem. Te családot szeretnél Ő pedig folytatni a bizonytalant. 7 éve vagyok a párommal, most nyáron házasodtunk és jövőre jön a gyermek. El sem tudom képzelni az életünket ilyen problémákkal. Arra, hogy egy ember gyereket vállaljon nagy elhatározásra van szüksége és felelősségteljességre ami neki ezek szerint nincs meg.


Nem gondolkodtál még azon, hogy az elmúlt 5 év elfecsérelt idő és nem a mellet van a helyed aki mellet kéne lenned?


Tudja Ő, hogy el fog veszíteni így téged. Nem lehet, hogy az a célja? Túl magabiztos, el van szállva magától. Azt hiszi Ő az egyetlen.

2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol, hogy nem vesz komolyan, amikor még mindig vele vagy? Az ilyet nem csak elhagyni kell, hanem a fejéhez is vágni néhány törékeny tárgyat búcsúzóul.
2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye vagyok, mert szeretem. Túl fiatal voltam amikor össze jöttünk. Nekem Ő az első és nem tudom elengedni. Próbálok mindent úgy csinálni jó legyen neki, mindig a kedvében járjak. A kedvenc kajáit főzöm, mindig rend van, az ágyban is próbálok maxot nyújtani. De mindig úgy érzem kevés vagyok neki :( Vagy lehet csak ő ,,verte" belém ezt az érzést a más csajok nézegetésével...
2014. júl. 28. 15:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy abszolút nem akar gyerek meg házasságot, hanem hogy még nem akar... amikor rákérdezek, hogy de mégis mikor tervezi, azt mondja majd egyszer...
2014. júl. 28. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 28
2014. júl. 28. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!