Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri olyasmit elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri olyasmit elmondani a párunknak mik azok a szavak/sértések amivel tönkre lehet tenni, és nagy fájdalmat lehet okozni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Neked vannak ilyenek, sorold fel neki. Nekem ilyenek nincsenek. Vagy is, ha látom hogy a másik ki van akadva, mondhat bármit, nem veszem sértésnek. Betudom, a pillanatnyi idegállapotának.
2016. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyrészt ezek többnyire olyan dolgok, amiket véletlenül nem mond ki senki.

Másrészt túl nagy fegyver a másik kezében.


Nagyvonalakban tudasd vele, ha valamivel megbánthat. Pl. párom egyszer poénkodott a magasságommal. Akkor elmondtam neki, hogy ez nekem nem poén. Zavar, hogy ilyen kicsi vagyok, és nem tudok rajta változtatni, nekem ez nem vicc.

Azóta nem csinál ilyet.

Ennyi. Nem kell ezt túlbonyolítani.

2016. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Nekem ezt 10ből 10x sértésnek vették, szóval a tapasztalatom azt mondatja, hogy a nőknek nincs szüksége 100%-os őszinteségre. Max 80%, amit elviselnek.

26/F

2016. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolatban ezek kiderülnek anélkül is, hogy a szájába rágnád. Mint a korábban említett magasság téma.

Nálunk is van olyan dolog, amiről tudom, hogy soha az életben nem mondanám a páromnak, mert a porba aláznám vele. És nem azért tudom, mert a számba rágta, hogy melyik sértés a rossz, hanem rengeteget beszélgettünk, hogy megismerjük egymást, és szépen lassan kiderültek ezek a dolgok, pl. korábbi kapcsolatokról mesélve, vagy egyszerűen abból, hogy mik a kínos témák.

2016. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én felsorolnám azokat mikor emiatt lett vége mindennek.... Pedig nem sértegetés volt egyik.
2016. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!