Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak akkor ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak akkor ha nagyon erzelmis vagyok vagyis akivel smarolok abba kb egybol beleszeretek?

Figyelt kérdés
Idaig egy 2 eves kapcsolatom volt de vege es idaig egyszer smaroltam massal es ugy erezte akarok tole kapcsolatot de perste buli volt szoval bukta...de az exem miatt nagyon kivagyok es ugy erzem egy csok, szex massal segitene de ha barmelyiket megteszem az illetobe szeretek mert ilyen vagyok:( egy buliba levo csokkal kezdodott az elso kapcsolatom is.. hetvegen megyek buliba es nagyon hianyzik valaki akivel lehetne es persze jobb lenne ha a baratom lenne de ez az"erzelem nelkul" nekem nem megy pedig szuksegem van mas sracra aki segit feledni
2016. aug. 24. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*ereztem *persze
2016. aug. 24. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, csak még annyival rosszabb a helyzet, hogy tipikus jókislány, aki nem jár bulizni. Persze van rossz oldalam is, de azt úgy kell harapófogóval előcibálni, és csak sok sok idő után lehetséges. 21/L
2016. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èrzelmis? Nem èrzelgős... konyörgööm!!!
2016. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha csak így tudsz felejteni, akkor tedd amit kell. :D Vagy pedig ismerd meg előbb azt, akit megcsókolnál.
2016. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Előbb szeress bele aztán csókold meg. Bár ez a mai világban már elképzelhetetlenül abnormálisnak számít.
2016. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!