Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakivel összejövök,1 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel összejövök,1 hét után beleszeretek, és mindig koppanok, hát mit csináljak h ne igy legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
megint csalodtam, és mindig tul korán leszek szerelmes ... tehetnék vmit ezellen h ne szálljon le előbb a rózsaszin köd mint kellene?:( 18/L
2009. dec. 30. 21:03
 2/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd nem baj, csak szerintem túlzottan hamar ráakaszkodsz a párodra, aki megijed. Játsz egy kicsit, mielőtt kimutatod az érzelmeidet.
2009. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igyekszem nem kimutatni, pl mostis takargatom, de belül felzaklat a dolog, és nagyon nagyon rossz.. :( és ha csalodok (akár 1 hét után v bármennyi idö után) akk képtelen vok bármire is összpontositani, szétvagyok lelkileg..:(
2009. dec. 30. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Maszturbálj...Attól elmúlik a szexuális vágyad, ami kihat azokra a hormonokra, amiket a szerelemes érzetre termel a szervezeted... Vagy fogadd el, hogy olyan vagy amilyen és szokjál hozzá az esetleges következményekhez, mint pl. a csalódás, vagy ahogyan Te írod a koppanás.

Előbb-utóbb Te is megtalálod majd azt a férfit, akivel hosszabb távú terveket tudtok közösen építeni, de javaslom, hogy mielőtt beleszerelmesedsz vakulásig valakibe, előtte azért próbáld meg jobban megismerni...

Erre egy hét nem elég, valakinek egy egész élet kevés ahhoz, hogy kiismerje a párját, annyira vakon bízik benne...

2009. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tedd azt amit én: ne legyen bnőd: majd ha téll lenne vmi az összejön ugyis nyugi nem maradsz semmiről le: csomó oan csávó van aki 30-40évesen szűz és csomó oan aki 25alatt nem is csókolózott...majd ha érettebbek lesznek a prémek akko gondolkozz ieneken
2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lányvagyok .. :) de azért köszi
2009. dec. 30. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

na énisk érdezek vmit...mért van az h a lányok azokat a csávókat szeretik akik agressziv barmok...és nincs humorérzékük...félnek h más nem tudja megvédeni őket?

vagy ez a 21. század női egyedeinek személyiségtorzulása...

2009. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez igyvan, de csak egy bizonyos korig sztem... régen énis olyan fiukhoz huztam akik jolnéznek ki, de eszméletlenül bunkók voltak... de ahogy nő az ember annál jobban vágyik a szeretetre, és megbecsülésre, és társba is igyekszik olyat keresni ... és kérdek akk énis mégegyet :D mérvan az h képtelen vok akárkiben is megbizni? összejövök vkivel és full para leszek??? (sokszár vágtak már át)
2009. dec. 31. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

ez azért van mert korábban éretlen voltál gondolom a dolgokhoz és megszivtál egykét hülyeséget ez miatt...

ez elég nagy gond...sajnos énis ijen vagyok bár nekem nem is voltak SZINTE kapcsolataim...csak egy...1hét rajongás és kész..de mostse mennék bele semmibe csak ha tudnám h hosszú lesz...

F15

2010. jan. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!