Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akartam hogy megtörténjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akartam hogy megtörténjen mégis ez lett. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

több mint féléve megismertem egy fiút semmi komolynak nem indult,csak kavargattunk, semmi kötöttség. amikor viszont már kezdtem beleszeretni és megis akartam vele beszélni, összejött egy lánnyal amit én nem bírok ki.ez volt egy hónapja kb és annyira szeretem és nem akartam beleszeretni de sajnos mégis ez lett :( hogy tudnám elfelejteni?

16/L


2010. ápr. 20. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy lenyúlja egy jött-ment suna. Persze, hiba volt szórakozni, miközben komolyan gondoltad, de azzal se jársz jól, ha most becsapod magad. Gyűrd le a sunát. D-:<
2010. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csábítsd el!Ne törődj bele,bizonyítsd be hogy te jobb vagy annál a másik csajnál!!!
2010. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak egy a baj.a fiú nagyon szereti azt a lányt... :(
2010. ápr. 20. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb a kihívás!De ettől még elcsábíthatod!Hajrá!
2010. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az az elvem hogy a fiúk dolga hogy fussanak egy csaj után:) ha gondoldo elcsábíthatod de én soha nem akadnék le egy oan miatt aki nem bomlik értem.. igyis hónapokat kell udvarolniuk hogy járjunk egyáltalán
2010. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öhm.. Háát erről már lekéstél.

Elöbb kellet volna gondolkodnod.

Most nem tudsz mitcsinálni, azon kivül, hogy vársz.

Hiszen egyszer minden véget ér. Majd eljön a Te időd. De semmi képpen ne robbantsd szét a kapcsolatát.

2010. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemis akarom, távol álljon tőlem, csak szeretném végre elfelejteni és nem azon rinyálni hogy bakker de kár hogy nem velem van.
2010. ápr. 20. 20:39
 8/8 anonim válasza:
menj bulizz, pasizz! csak úgy fogod tudni elfelejteni ha másra gondolsz, ahhoz meg kell egy másik! amíg nem jön a következő addig folyamatosan az előzőre fogsz gondolni! minél hamarabb találj egy olyat akit ismét meg tudsz szeretni!
2010. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!