Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Nem tudom hova tenni ezt az egészet. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni, elég fiatal oktatóm van, de már van családja is... Mindig mondja hogy milyen jól nézek ki és inkább nem mondja hogy mit csinálna velem, de ezt csak inkabb akkor mondja ha ketten vagyunk, ha már többen akkor csak utalgat.. Miért csinálja ezt? Mielőtt félre értenétek én semmit nem akarok tőle, főleg hogy nekem is van kapcsolatom, meg családos ember, akivel sose kezdenék. Miért mondogatja ezt, azért mert fiatal vagyok és hülyítésképpen várja a reakciót?
2015. okt. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, miért csinálja, de ha van benned egy kis jó érzés, no meg van önérzeted, sürgősen válts oktatót...

Nem csak az erkölcs miatt, hanem azért is, mert kényelmetlenné válhat a dolog, ha esetleg egy idő után be is próbálkozik, vagy próbál arra rávenni, hogy bizonyos szolgáltatásokért cserébe esetleg kevesebbet kelljen vezetned stb...

2015. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb emberben nincsen semmiféle erkölcsi gát. Legyen továbbra is tartásod, ritka dolog!
2015. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Flörtölget. Az én oktatóm is ezt csinálta.

Nem valószínű, hogy komolyabban akar tőled valamit, bár elképzelhető, hogy alkalmi szexben benne lenne. De inkább csak flört.

2015. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az autóvezető oktatók sztem nagy része bepróbálkozik a tanuló lányoknál. Én fiú vagyok, és mikor vége lett a kreszoktatásnak, a férfi oktatóm át akart rakni egy hölgy oktatóhoz, akitől meg kapott volna cserébe egy lányt. Szóval ment volna a cserebere.
2015. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De rossz lehet, annyira sajnalom az ilyen lanyokat, el is morzsoltam egy konnycseppet most
2015. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!