Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az állatvilág tényleg csak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állatvilág tényleg csak és kizárólag a fiú udvarol a lánynak?

Figyelt kérdés
Azt hallotam, hogy az állatvilág minden esetben a fiú teszi meg az első lépést, hogy ő udvarol. :) Ez olyan romantikusan hangzik! :D Ellenben az embereknéél, mint látjuk, ez messze nincs ma már így. :P A fiúk vagy gyávák lépni, vagy a nő hódít... :(
2010. ápr. 20. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bizonyíték, hogy az állatok értelmesebbek. :D
2010. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sajnos ez tenyleg igy van.
2010. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, ezt a nők baszarintották el sajnos.
2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez nem így van. Hogy egy egyszerű példát hozzak a lány kutyám múltkor "baszta" hátulról a fiú kutyámat,mert így akarta rávenni a dologra.És szerintem még bőven lehetne találni rá példát mikor a lány udvarol.


F/17

2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meddig fárasztják sokan magukat azzal a közhellyel, hogy a férfinak kell kezdeményezni stb ?!

Ahogy alakul aztán kész - lényeg, hogy a megfelelő emberek egymásra találjanak.

Amúgy pedig rengeteg állatfajnál épp fordítva van - a nőstények mindenféle hülyeséget csinálnak udvarlás címén.

F

2010. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20:58 - az én nősténykutyám épp ma csinálta ezt :D !
2010. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kakkuknál kizárólag a lány udvarol ő keresi fel a fiút. A fiú a saját területéről nem mozdul el.
2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban van egyenjogúság?



Nincs több kérdésem...

2010. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy nemen belül sincs egyenjogúság....
2010. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

20:58 olvass el pár kutyás könyvet! A hágó mozdulat egyik leggyakoribb oka az hogy a kutya azzal fejezi ki domináns mivoltát és sokszor semmi köze a szexhez! Épp ezért csinálhatja, lány kutya lány kutyának, fiú a fiúnak, felnőtt a kölyöknek. Csak azt fejezi ki, hogy én vagyok a főnök. Arról nem is beszélve, hogy a kutya csakis akkor párzik ha a nőstény tüzel, és akkor már rég pároztak volna és nem kellene a szukának ráugrálni.

Kedves kérdező lehet hogy a hím udvarol de a nőstény dönti el mindig hogy kit választ. Szerintem nincs ebben semmi romantikus, ugyanis az állatok csal szaporodás céljából választanak párt, és nincs bennük semmi emberi ahogy azt mi hisszük. Nem kell hozá bátornak lenniük vagy ilyesmi, ez csak ösztön. Az állatok úgy csodálatosak ahogy vannak, nem kell őket emberi tulajdonságokkal felruházni.

2010. ápr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!