Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülye kérdés, de volt olyan, akinek ez sikerült?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember úgy van vele, hogy megtetszik neki valaki, ám az élet úgy hozza, hogy az mással jön össze, esetleg annak az illetőnek más kell, ilyenkor sokunknak megfordul a fejében, hogy én is érek annyit, mint az a másik és ha törik, ha szakad, de megszerzem, volt már olyan, aki tényleg sikerrrel járt? Vagy ezek csak olyan dolgok, amiket hirtelen felindulásból mond az ember, majd kis idő múlva elmúlik?
2016. aug. 27. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi így vagyunk a párommal.

Bár megmondom őszintén, én nem voltam ilyen elszánt, hogy ha akarja ha nem megszerzem, mert nem tartom tárgynak őt, hogy adni-venni lehessen.

Viszont mikor kiderült, hogy bár akkoriban vak volt rám, mikor "kinéztem magamnak", de nem vagyunk egymásnak közömbösek, és ő is rájött, hogy hülye volt, amiért a másik nővel jött össze, akkor azért nem vonultam udvariasan a háttérbe, elismerve a vereséget.


Röviden: tapasztalatom alapján ez csak akkor működhet, hogyha valójában kölcsönös a vonzalom. Az általad leírt egyoldalú rajongás esetében csak rosszul végződhet a dolog.

2016. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egyoldalú, mivel régebben érdekeltem őt, csak nem jöttek össze a dolgok, elkerültünk egymástól...
2016. aug. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!