Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, ha így állna a párotok a szeretteitekhez? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nekem van egy öcsém, páromnak pedig unokaöccsei. Kb. egyidős mindhárom gyerek. Amikor együtt a család, nem tudom, hogy tegyek a gyerekek kedvére, minden fárasztó kis játékba belemegyek a kedvükért, cipelem őket, sütök nekik, beszélgetek velük, ha elmegyünk valami olyan helyre, gondolok rájuk, viszek nekik valami kis apróságot. Meghívtam őket moziba is és fagyizni is már.


Párom ha nálunk van, alig szól az öcsémhez, gyereknapon közös programon voltunk, az unokaöccseinek és a keresztlányának vett ajándékot, az öcsémnek, aki ott volt, még egy fagyit sem.


Nekem az nagyon rosszul esik. Nem hinném, hogy nem szereti, csak inkább olyan, mintha magasról tenne rá. És én sem vagyok oda a gyerekekért, megmondom őszintén, csupán tiszteletben tartom, hogy ezek az ő rokonai, az ő családja és ilyen szemmel nézem őket.

Van egy kutyám is, akit imádok. Gyakran megyünk együtt sétálni, kirándulni, vele sem sokat törődik, mióta együtt vagyunk, rá sem gondolt soha. Nem nagy dolgokra gondolok, de egy almát, egy csontot, csak hogy 100 ft-ról beszéljek, ennyi elég volna, nem hozott neki soha. Én meg nem győzök az ő családja kedvében járni. :(


Egyszerűen csak ilyen ember volna? Vagy mi lehet ebben? Nektek is rosszul esne vagy túlreagálom?



2016. aug. 23. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele?
2016. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele, azt mondta, majd jobban igyekszik. Egy bögrét vitt öcsémnek a közelgő szülinapjára ezután. El volt ájulva, hogy ő mekkora jó fej.
2016. aug. 23. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen bunkó. Ezért még haragudnod se érdemes rá, mert észre sem veszi magát. Sok mindent alárulnak az emberről ilyen dolgok.
2016. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha azért van elájulva magáol mert valaki szúletésnapjáa vitt egy szerény ajánekog megkerdőjelezném mennyire magátol valóan tette...
2016. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*ajándékot
2016. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem se esne jól az biztos.

Szerintem egyszerűen ilyen ember, neked kell tudnod, hogy ezzel mennyire tudsz együtt élni. Csak ez miatt nem szakítanék, bár elgondolkoznék, hogy milyen ember. Beszéljétek meg még egyszer, aztán meglátod.

2016. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem esne rosszul, nem várnám el, hogy jópofizzon mindenáron minden rokonommal, ha nem akarna. Én sem csinálok ilyesmit csakis mások kedvéért, csak ha éppen nekem is olyan kedvem van.
2016. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem esne rosszul, de én se csinálnám azt amit te.

Az sokkal rosszabbul esett, mikor se a kutyámnak, se nekem nem adott semmit soha, miközben mikor boltban voltam én mindig vittem haza neki valami finomat. Miután erről leszoktam ezzel se volt gondom.

2016. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű: te se kényeztesd az ő rokonait, vsz. ő sem várja el tőled ugyanezt. Érthető, hogy nem esik jól, de ha a kutyádat is ignorálja aki veled él, elgondolkoznék hogy szeret-e egyáltalán, vagy szimplán sem az állatokat sem a gyerekeket nem szereti, mert ha gyereket szeretnél esetleg tőle, el kell gondolkoznod, van-e közös jövőtök...
2016. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De én szívesen vagyok az unokaöccseivel, jó fej srácok, aranyosak meg jól neveltek. Nem esik nehezemre, csak tudjátok, amikor órákon át nyúznak a gyerekek, az sok. De ez ritka. Viszont az én öcsém kevésbé rámenős gyerek, tudja mikor kell leállni és még így sem foglalkozik vele sokat.

Azt mondja, nem ért a gyerekekhez, de szereti őket, meg szeretni is hamarosan sajátot.

Ja, hát, elképzeltem, hogy nekem kell szórakoztatnom, meg foglalkoznom vele, mert ő nem veszi ki a részét belőle.


A kutyámat is szereti, ezt mondta, csak nincs az állatokhoz szokva, ezzel magyarázza. :/

2016. aug. 24. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!