Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom "félni"?

Figyelt kérdés

A párommal 8 hónapja vagyunk együtt. Kb. 1 évvel ezelőtt szakított vele az exe 3 év után egy másik férfi miatt. Mi a szakításuk után 5 hónappal később jöttünk össze.

Az egyik barátom által a fülembe jutott, h a csaj már nincs együtt a sráccal. Néhány napja szakítottak. Pár napja a barátom is beszélte, h ennél a csajjal, h ő volt aki elb*szta (őt idézem, szóval elnézést a trágár kifejezésért :) ) de a csajé volt a végső szó (elég szomorkás hangnemben mondta, pici alkohol volt a fejében)... Ebből valahogy én azt következtettem ki, h belül még mintha nem tette volna túl magát rajta? Vagy vágyakozik vissza hozzá? Kellene félnem attól, h ha netán ez a párom fülébe jut akkor "felélesztik a tüzet" ? :/ Ti ezt a félelmeteket elmondanátok a párotoknak?


2016. szept. 1. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos elmondanám a barátomnak, hogy ez van, de ha a csaj mondta ki a végső szót, nem hiszem, hogy kellene félned. A barátom előző kapcsolatában is a csaj szakított vele, mégsem jöttek újra össze.
2016. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de hallottam már, h vannak olyan kígyó nők, akiknek csak addig nem kell valaki, míg van az "újabb" társ. Amint ez nincs, akkor általában jön a bűnbánó, a hattyúk halálát játszó lelkifröccs.. :/
2016. szept. 1. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es, nem biztos! Nálunk is a rbnc mondta ki a végét, mégis kféltek mert feléledt a hájtűz. a csajt nem rakta meg a húdenagy szerelme úgyhogy kellett valaki aki történetesen az életem szerelme volt :)
2016. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ehhez hasonlokat hallottam en is... Szoval erdemes elmondanom a felelmemet? H tartok attol h ha ugy adodna akkor o beadna a derekat ujra? :/
2016. szept. 1. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bízol benne, hogy megnyugtat, és nem kiakad, hogy mit féltékenykedsz, akkor érdemes elmondanod.

Nekem, mikor anno ilyen félelmeim voltak, megosztottam a párommal (na jó, legyünk őszinték: mikor már eleget rágtam magam rajta, egyszer kiborultam, és hozzávágtam, hogy bezzeg a másik csaj... :D), ő néhány beszélgetés után megnyugtatott, hogy tényleg soha nem menne vissza a csajhoz, akkor sem, ha nem lennék.

Nem mondom, hogy nem ugrik elő bennem a féltékenység néha, ha hallok valamit a csajról, de megtanultam kezelni, a párom meg azóta is velem van. :)

2016. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A beszéd lesz a legjobb megoldás! :)
2016. szept. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!