Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem vett karkötöt a barátnöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vett karkötöt a barátnöjén láttam! Ti hogy éreznétek? Mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
Egy sráccal nagyon tetszünk egymásnak és az elsö randinkra hozott nekem egy drága karkötöt. Tudtam hogy van barátnöje mégis kimentem vele egy italra. Sokat beszélgettünk azt mondta nem boldog vele...A karkötöt másnap visszaadtam neki és mondtam hogy úgy érzem nem fogadhatom el de tartsa meg nekem,szeretném ha egyszer odaadná nekem, mikor eljött az idö... Azóta is beszélgetünk, mindig szerelmet vall... Ma a barátnöjén láttam az én karkötömet. Szarul esett...
2016. szept. 1. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy csak megtalálta, és nem tudta kimagyarázni!!

De ha hamarosan nem lép; adj neki ultimátumot vagy koccoltasd le, mert így mindkettőtökkel játszani fog !

2016. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embertől, aki a barátnője mellett más lányokkal randizik, sok empátiát ne várj el. 23/F
2016. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Több oka is lehet: A csajszi megtalálta, a srác azt mondta, hogy neki vette, probléma megoldva. Lehet neki is vett egyet. Vagy csak simán tapló, esetleg eleve nem vette, hanem a barátnőjéé a karkötő.
2016. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindanék neki semmit többet. Be akarta magát vásárolni a puncidba, de nem jött össze.
2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, de édes! :D Neked esett sz*rul? Az még nem jutott eszedbe, hogy nem kéne elmenni randira egy olyan férfival, aki kapcsolatban van?

Gondolj bele, mit fog érezni a lány, ha megtudja. És nemcsak a pasi a hibás, hanem te is, mert tisztában voltál vele, hogy foglalt és a szándékaival is tisztában voltál.


Ne haragudj, de az ilyen emberek megérdemlik, hogy majd őket is ugyanígy pofára ejtse a párjuk.

2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egészet akkor rontottad el, amikor elkezdtél bedőlni ennek a jó dumás gerinctelen féregnek, aki a legtipikusabb "jaj de rossz a kapcsolatom, úgy szenvedek, de nem tudok kilépni" sztorival próbált meg beférkőzni a bugyidba. Már azt az embert sem szabad komolyan venni, aki egy randi után naponta szerelmet vall, de aki ezt úgy teszi, hogy közben barátnője van, abszolút felejtős, hiszen semmi gerinc nincs benne.


Legalább most észbe kaphatnál, hogy felejtős a srác és megszakíthatnád vele az összes kapcsolatot. Szerinted még ha valami csoda folytán el is hagyja a lányt érted és össze is jöttök, veled nem fogja majd ugyanezt megcsinálni? Ugyan, ne legyél ennyire naiv.

2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként fura értékrended van, az nem is esik sz*rul, hogy csak pótkerék vagy, egy második? Az nem esik sz*rul, hogy kapcsolatban van, de annyi nincs benne, hogy mielőtt randira hív, beszéljen a párjával? Mit vársz az ilyentől? Meg úgy az élettől, ha annyi önbecsülésed sincs, hogy ne foglalt férfiakkal találkozgass.

El sem mentem volna vele, nemhogy az essen sz*rul, hogy a saját párjának adjon ékszert a pótkerék helyett.

2016. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul tette el és megtalálta a házisárkány. Nyugi, kapsz majd szebbet, jobbat, de azt már te tedd el.
2016. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.jó nagy paraszt a csávó,hogy a barátnője mellett csak úgy más csajoknak drága karkötőt ajándékoz

2.ne sajnáld,ha veled jönne össze,se lenne hűséges

2016. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval első randin kaptál egy drága karkötőt egy figurától, akiről tudván tudtad, hogy nője van. Szerelmet vall minden találkozáson. És te hiszel neki. Na most három eset lehetséges:

1. A sztori nem igaz.

2. Nagyon fiatal vagy, és nem ismered még az embereket, és nem tudod még, mikor hazudnak.

3. Buta vagy, mint a tök.

A megfelelő válasz betűjelét karikázza be, kérem.

2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!