Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány közt ennek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közt ennek semmi jelentősége vagy van valami?

Figyelt kérdés

Ha két lányról van szó és az egyik egy szexről szóló dalt küld a másiknak.

Gondolom nincs semmi jelentősége..vagyis nem tudom,de azért érdekelt a véleményetek.

Előtte nem küldött annyira ilyeneket,meg a témáról sem beszéltünk.

Valószínű csak simán szórakozásból küldte,vagy az ilyen témájú zenéknek mindig van valami "jelentésük"?

Amúgy gyakran beszélek vele,és nagyon sok mindenről tudunk beszélni,de talán csak erről nem beszéltünk eddig.


Lehet hogy hülyeséget kérdeztem,de mindegy.



2016. szept. 2. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem tudom van-e barátja,valakije de ezt még egy szóval sem említette hogy lett volna.Igaz,azt sem mondta hogy nincs,de sosem mondta,előbb-utóbb mondta volna szerintem ha lenne mert a barátairól,családjáról,más emberekről szokott beszélni.
2016. szept. 2. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Minden nő biszexuális, szóval előfordulhat.
2016. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha én küldök vkinek egy számot, akkor az simán azért van, mert nekem tetszik és meg akarom neki mutatni

soha nem volt, hogy a szövegével akartam volna célozgatni


nem mondom, hogy kizárt, hogy ő emiatt csinálta, de valószínűbb, hogy csak meg akarta mutatni, mert az az új kedvence vagy valami

2016. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Ha valakinek van még véleménye,írhat.

Mondjuk valószínűbbnek tartottam hogy csak simán tetszett neki,de amennyire lehet,jó ha biztos vagyok benne.

Eddig direkt nem küldtem neki ilyesmiket,mert nem is beszéltünk ilyenekről,nem tudtam mennyire nyitott ilyen értelemben,és nem tudhattam hogy félreérti-e esetleg az ilyesmit.Mondjuk én nem sok ilyen jellegű számot hallgatok,de szerintetek ezek szerint nyugodtan küldhetek neki?Nem fog negatívan hatni?

2016. szept. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!