Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák szerelem! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem! Van ilyen, és az én esetemben elég fura. Alakulgat valami, de nem tudom hogyan tovább. Adjatok tanácsot! Ő 31 éves, én 18. Nem csak tanít, de sajnos ő az ofőm is. Nincs senkije, egyedül él. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindig ad jeleket, amikor már épp túl lennék rajta. Rengeteget bámul, amióta betöltöttem a 18-at, sokszor zavarba jön, ha elkapom egy-egy pillantását. És buliban berúgott miattam, mert "nem vettem észre". Engem bámult és döntötte magába a piát. De tavasszal, amikor beszélgettünk, akkor azt mondta nekem, hogy "Nem az a bajom, hogy tanítom, mert az nem érdekel. Hanem az osztályomba jár. Na ez a nagyobb ciki. Ha tetszene, akkor sem lehetne semmi. "
2009. okt. 17. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

felejtsd el, egyrészt mert őt ezért kirúghatják, a másik meg, hogy ő már egy felnőtt érett férfi, akinek te megtetszettél, de feleségül biztos nem venne, mert nagyon nagy a korküli köztetek, te még hozzá képest kislány vagy. Na nem kívülről, mert biztos csinos vagy meg minden, de ő már egy felnőtt, te még csak most kerülsz majd be az élet forgatagába.

Sokat kockáztatnál ezzel, és szüleid sem örülnének.

2009. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk azért megesett, hogy kistanár jött össze diákjával...Nem annyira más eset. Várd ki, amig elballagsz!
2009. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Sztem is várjátok meg míg elballagsz, aztán már nincs ok aggodalomra. Egyáltalán nem nagy a korkülönbség. Még bármi lehet, ne add fel! Ha igazán olyan erős a vonzalom, akkor úgyis fog rád várni..:)
2009. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A válaszok megosztottak! :) De örülök, hogy kaptam valamit. Köszönöm. Az a helyzet, hogy szeptembertől egy fősulin leszünk, mert továbbtanul...Ő is.

Mostanában kicsit kerül, barátnőim szerint azért, mert szerinte nem túl jó, ha kettesben vagyunk. :) Múltkor, amikor ott voltam nála, feltette egy kétértelmű kérdést : És most hogy megy haza? Vagy itt alszik?

Mert én másik városban lakom....Utóbb azt mondta egy barátomnak, hogy ő nem arra gondolt, hogy ott nála, de ha láttátok volna, hogy csillogott a szeme, meg milyen pajkosan mosolygott. Akkor izzott köztünk a levegő, és gyorsan kitessékelt. :) Szerintetek?

2009. okt. 17. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
Vicc nélkül nekem is voltak ilyen problémáim.Volt egy fiatal 27 éves tanár és nekem tetszett és neki is bejöttem..Nemis tanár volt hanem könyvtáros.Én már 19 voltam és volt hogy elmentünk valahova kajálni és titokban megvoltunk és mikor elmentem a suliból akkor rá 4 honapra szaitottunk..
2009. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csak úgy gondolod, ahogy szeretnéd ha lenne. Lehet hogy egy 31 éves férfi nem egy diákjára vágyik. Keress magadhoz illő fiút, hisz rengeteg van, a tanárbácsit meg hagyd békén!
2009. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Dehogynem tanárok között nagyon sok pedofilhajlamú van.Elég a mi iskolánkba bejönni.Joezmég nemvészes de mássuliba pl miénkbe a tanárok a 12-14 éves gyerekekkel jopofiznak.
2009. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem maradjatok jóban, és ha elballagsz/egy fősulira kerültök, akkor bőven alakulhatnak a dolgok.Én szurkolok nektek.
2009. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez izgalmas, a 31 még nem olyan vészes :) Lehet, hogy nem véletlenül megy ő is ugyanabba a suliba, ha évfolyamtársak lesztek az teljesen más felállás. Persze jobb vigyázni vele, de te ismered.
2009. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Középsuliban nagyon rázós az ilyen, erkölcsileg elmarasztalhatják a palit. mint pedagógus, ő nem teheti meg, hogy kikezd a diákjával. annyi bizonyos, hogy tetszel neki és vívódik, de addig semmi nem lehet köztetek, míg el nem ballagsz. döntsd el, hogy kivárod-e vagy kivered a fejedből. bár ahogy írod, hogy 2 felé mentek fősulira, inkább ez utóbit javasolnám.
2009. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!