Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha találnátok egy megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha találnátok egy megfelelő egzisztenciával rendelkező férfit, vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Sajàt lakás, jó munkahely, szereti a gyerekeket. Szeret titeket, ti is őt. De egyikőtök sem szerelemmel, viszont azért nem csak baráti alapon,attól jobban. Érdekes kapcsolat van köztetek.

Ti vele maradnàtok, úgy hogy érzitek, nem ő a nagy Ő, viszont jó vele és biztonsàgérzetet ad, vagy belevàgnàtok az ismeretlenbe? Mert sajnos manapság nehéz talàlni olyan férfit, aki rendesen dolgozik, családot akar, és nem csak a szülei kanapéját nyomja.


2016. szept. 5. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem, mert sok olyat hallottam már hogy ennek az a vége, hogy max pár évvel később bejön a nő életébe a szerelem (egy másik férfi iránt) és vagy megcsalja vagy otthagyja a jó egzisztenciást.


23/L

2016. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire vágyom, illetve hány éves vagyok. 25 évesen még nem valószínű, 35 évesen viszont szinte tuti. Illetve ha nekem elég az, hogy a langyos kakiban úszkálunk, mert "biztonság", és egyébként is jól érzem magam mellette, mint pár is jól működünk együtt, akkor valószínűleg mellette maradnék. Pláne figyelembe véve, hogy a legtöbb kapcsolat 10-20 év után amúgy is ebbe az állapotba jut, vagy még rosszabba. Alapvetően ez nem egy rossz helyzet, csak ha boldogtalannak érzed benne magad, úgy gondolod, hogy nem teljesedsz ki, másra vágysz, akkor nincs értelme folytatni csak a fent leírtak miatt. Oké, hogy nehéz olyan férfit találni, de nem lehetetlen, ráadásul ahogy egyre felfelé haladsz a "kortáblán" (már a férfiakat illetően), egyre többen lesznek.
2016. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sok jó dolgot leírtál kérdező

saját lakás,jó munkahely,szereti a gyerekeket,szeretet

szeretet az fontos 1 kapcsolatban!

igen vele maradnák mert ha szeret én is és ő is engem,akkor ennek a kapcsolatnak nem kellene vége lennie soha sem,tudom nincsen egyik kapcsolatra garancia!


igen nehéz jó,rendes férfit találni! 30N

2016. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem 18 éves koromban udvarolt egy srác, 5-6 évvel idősebb volt nálam, nagyon jó barátok lettünk, tényleg egy rendes ember, és egyébként mindene megvolt, kocsi, ház stb, és már gyerekeket, esküvőt is szeretett volna. Szóval nem kellett volna sokat gürizni mellette, de egyszerűen semmit nem éreztem iránta. 1 évvel később megismertem a velem egykorú (mostmár) férjem, akivel akkor mentünk mindketten egyetemre, 0 szülői támogatással, mindent magunknak teremtettünk meg. Most várjuk az első babánkat, nem bántam meg, hogy megvártam őt, nem tudnék szerelem nélkül élni. 28N
2016. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk még annyit hogy a komoly egzisztenciával rendelkező férfiak nem a 30-35 éves (pláne idősebb) nőket keresik legtöbbször. Ami nem a baj, csak mondom.
2016. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már így indul egy párkapcsolat, annak elég bizonytalan a jövője, mert mindkét félben ott van, még ha nem is tudatosan, hogy ez csak langyos víz, és valami hiányzik, amit vagy meg tudnak oldani idővel, és akkor minden szuper, vagy nem, mert nem tudják, hogyan kellene, és akkor idővel vége.

Ha viszont más vonatkozásban ismerik meg egymást, és nem párkapcsolattal indítanak, hanem mondjuk közös haveri kör, vagy például kollégák, fel sem merül a párkapcsolat, még az is lehet, hogy azért, mert egyiküknek vagy mindkettőjüknek éppen van valakije, így már könnyebben alakulhat ki több, és mikor már eljön az a pont, hogy mégiscsak megpróbálják együtt, akkor már ott egy mélyebb kötődés, amit az is erősít, hogy ismerik egymást a hétköznapokból, nincs megjátszás.


Nálam a szerelem egy erős és intenzív érzés, nincs olyan, hogy csak félig érzem, vagy van vagy nincs.

2016. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem ez kevés.

mondom ezt úgy, hogy megtaláltam a nagy szerelmemet 2 éve és a felsorolásból bár hiányzik az egzisztencia (betegség miatt csökkent munkaképesség, tehát nem az ambíció hiánya!) mégsem cserélném soha másra! Mindenünk megvan ami kell nem éhezünk szórakozni is tudunk de nagyon oda kell figyelnünk. Volt korábban jobb egzisztencia szerelem nélkül igy már tudom hogy az utóbbi önmagában kevés hosszú távra.

2016. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most egy olyan párom van, aki nem rendelkezik még olyan egzisztenciával, hogy saját lakás, kocsi, jó munkahely, de azért dolgozik és nem anya pici fia. És nagyon szeretem. Most, hogy ezt az érzést ismerem, 1000% nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol ez nincs meg. Nem a lakásához fogok odabújni esténként.


Amúgy meg ez hülyeség, hogy a rendesen dolgozó pasi kuriózum lenne.

2016. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!