Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé érzelmes vagyok, tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé érzelmes vagyok, tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta vágyom komoly kapcsolatra, de mindig csak ilyen 1-2 hónapos kapcsolataim voltak. De sajnos eljutottam egy olyan szintre hogy egyszerűen nem tudok másra gondolni csak arra hogy kapcsolatba legyek, mert vágyom arra hogy szerethessek valakit.

Ezen felül mikor megismerek egy számomra szimpatikus lányt és kezdeményeznék felé, szerintem látszik rajtam ez az érzés ami nem jó.

Ráadásul a kapcsolataimban mindig a romantikát és az érzelmeket tartottam fontosnak, de ez senkinek nem tetszett.

Tudtok valamit ajánlani hogy ne legyek ennyire kapcsolat centrikus, ne érezzem ennyire azt hogy nekem kapcsolatra van szükségem és hogy ne legyek ennyire érzelmes tipus?

21/F


2016. szept. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal semmi baj, hogy érzelmes vagy. Nem tudom, milyen lányokat ismersz, nekem az összes lány barátom (meg én is) imádja a romantikát, és elvárja, hogy egy pasi érzelmes legyen.

Nem egy robottal akarok együtt lenni. Romantikázás nélküli közös időtöltésre meg ott vannak a haverok...

A görcsös kapcsolat-hajszolásról viszont le kéne szoknod valahogy, mert az a hozzáállás elég taszító, hogy "nem is érdekel, hogy ki vagy, csak legyél a barátnőm, hogy hadd legyen már kapcsolatom"...

2016. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az érzelmesség ellen nem tudsz tenni. Egyet tehetsz, olyan lányt keresel, aki ezt (is) szereti benned. Hidd el, van ilyen. Nem lehet egy életen át a párkapcsolatban álarcban járni.
2016. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem nagyon tudsz mit tenni ellene, csak elrejteni tudod a lányok elől. Azt viszont ajánlom, mert az érzelmes, romantikus pasik valóban egy lánynak sem kellenek.
2016. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
#3 menj már máshova utálkozni. Nyissatok egy "utálom a nőket" klubbot, aztán ott sírjatok egymásnak.
2016. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érzelmességgel nincs baj. A kapcsolatfüggőséggel igen.

Ne azért legyen velem egy pasi, mert neki tökmindegy, csak végre legyen valaki, akin kitöltheti a szeretethiányát. Azért legyen velem, mert engem akar, és akkor kifejezetten örülni fogok annak, hogy ezt érzelmes és romantikus módon adja a tudtomra.


Valószínűleg rólad sem az rí le, hogy mennyire érzelmes vagy, hanem hogy mennyire... kétségbeesett? ez talán nem jó szó, de bizonyára érted, mire gondolok.


A tanácsom az, hogy ne erőltesd a dolgokat, hagyd, hogy menjen minden a maga útján. Attól még, hogy alakulóban van egy kapcsolatod, nem kell hetek alatt azon erőlködni, hogy hogyan tartson minél tovább... Csak sodródj az árral, és élvezd ki! Ha olyan a kiválasztott leányzó, hogy ő is tartós kapcsolatra vágyik, akkor nem ezzel fogod elmarni magad mellől. Csak ne ettől függj, hiszen önállóan is értékes ember vagy.

2016. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!