Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor elküldenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor elküldenétek a manóba a lányt vagy csak szimplán nem válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ráírtam egy lányra még hónapokkal ezelőtt, elolvasta a levelet (ezt a rendszer kiírja), de válaszra se méltatott. Most hónapokkal később írt egy egysoros választ az akkori levelemben szereplő kérdésre, mintha mi se történt volna.


Erőteljesen gondolkozom rajta, hogy írok neki valami csípősebbet a pofáján lévő bőr vastagságáról ill. a tahóság következményeiről (ha anno vesz annyiba, hogy megírja, hogy bocs, de most nem aktuális, ill. a mostani leveléhez hozzárak valami olyat, hogy 'bocs, hogy csak most, de ha még neked esetleg aktuális, akkor szívesen folytatná...', akkor most minden további nélkül folytatnám az ismerkedést vele).


Esetleg csak visszaírok, hogy ezt gondolom ő se gondolta komolyan.


De bármilyen javaslatot szívesen veszek.


2016. szept. 7. 09:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A "hát te meg ki a fene vagy?" szerintem is jó :D Ne szólj be neki semmit, mert abból tuti nem tanul, max ilyen passzívagresszív módon.
2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj vissza, válaszra se érdemes méltatnod. Nevelgetni nem szükséges, felesleges dolog, nem is biztos, hogy úgy veszi, ahogy szánod.
2016. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Senki sem húzná meg? Még ilyet:D
2016. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Noren1989 ***** válasza:
Noblesse-szel egyetértek. Kicsit megpiszkálhatod vele az egoját legalább. Még figyeld meg, ő fog letiltani...
2016. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%
Noren, mert neki nőként aztán nagy tapasztalata van ilyen téren. :D
2016. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet, hogy nem volt fent hónapok óta? Esetleg más dolga volt? Vagy nem volt különösebben fontos neki a társkeresés? 5 hónap alatt bennem legalább 3x fogalmazódik meg, hogy hagyom az egészet. Aztán persze ér valami romantikus hatás, és megint végignèzem, hogy kinek érdemes válaszolni.


Engem nem zavarna, történt velem ilyen mindkét oldalról, tökre nemizgat, én is ugyanúgy folytattam a beszélgetést, mint anno.


Most te komolyan naponta nézegetted, hogy visszaírt e a lány? Ekkora lelki törést okoz neked a helyzet, hogy meg akarod leckéztetni? Mert ha igen, nem a csajjal van a gond, mindenképp válaszolj neki, hogy ne érezze úgy, hogy normális pasit szalasztott el.

2016. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
# 16: egy normális emberi kommunikáció nem hónapos reakcióidőkkel történik. Pláne, hogy egy olyan platformról van szó, aminek a célja a kapcsolatfelvétel - itt kifejezett parasztság hetekig leszarni a levelezést. Persze ha te paraszt akarsz lenni, aki magán kívül mindent leszar, legyél, de azért ne állítsd már be úgy, hogy az a nemnormális, aki komolyan veszi a dolgot, omg.
2016. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Noren1989 ***** válasza:
16os minden bizonnyal nő.
2016. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván nem a legideálisabb, hogy így alakult, de ezért megleckéztetni a csajt sem normális dolog.


Az én értékrendbe belefér, ha akkor válaszol a másik, ha számára aktuális az ismerkedésünk. Nehogy már számonkérhessem, hogy mikor ír egy ismeretlennek, sőt, meg is büntetni érte? Ha élőben sétálok,és rámköszön valaki, amikor nem akarok ismerkedni, ugyanígy nem állok le megmagyarázni, hogy most mi a gondom. Nem érzem úgy, hogy tartoznék neki ennyivel. Ha nem akarom, nem kell elviselnem a másik társaságát.


Ugyanígy nem zavar, ha elutasítanak vagy nem válaszolnak egyáltalán. Vagy az sem érdekel, ha 20 percet késik a másik a találkozóról.

2016. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell egy netes ismerkedős oldalt ilyen véresen komolyan venni? Lehet hogy nem ért rá, lehet hogy nem volt kedve. Az életünket nem a gép előtt kell élni, ez csak a szabadidő egy részének elütése. Hát ne válaszolj ha nem akarsz.
2016. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!