Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor elküldenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor elküldenétek a manóba a lányt vagy csak szimplán nem válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ráírtam egy lányra még hónapokkal ezelőtt, elolvasta a levelet (ezt a rendszer kiírja), de válaszra se méltatott. Most hónapokkal később írt egy egysoros választ az akkori levelemben szereplő kérdésre, mintha mi se történt volna.


Erőteljesen gondolkozom rajta, hogy írok neki valami csípősebbet a pofáján lévő bőr vastagságáról ill. a tahóság következményeiről (ha anno vesz annyiba, hogy megírja, hogy bocs, de most nem aktuális, ill. a mostani leveléhez hozzárak valami olyat, hogy 'bocs, hogy csak most, de ha még neked esetleg aktuális, akkor szívesen folytatná...', akkor most minden további nélkül folytatnám az ismerkedést vele).


Esetleg csak visszaírok, hogy ezt gondolom ő se gondolta komolyan.


De bármilyen javaslatot szívesen veszek.


2016. szept. 7. 09:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak még egy kérés... Kérlek, linkeld be a lánynak ezt a kérdést és aztán mutasd meg a reakcióját. Én rendkívül kíváncsi vagyok rá. :D
2016. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
De ha nem olvasod el a válaszait, honnan tudod, hogy személyeskedik?... áh, bocsi, logika, te meg ahhoz nem értesz :DD És hol tajparaszt a stílusa? Komolyan érdekel, mert akárhogy olvasom, sehol nem látom. Sőt, még szerinted is szépen van megfogalmazva, aztán pár sorral később már tajparaszt? :DDD agyrém, komolyan.
2016. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem eddig a kérdező igazából nagyon szimpatikus ember.

én is hasonló dilemmában lennék a helyébe, mert nálam is bunkóság lenne, ha valakire ráírok, aki veszi az adást és hónapok múlva ír csak, mintha tegnap történt volna.

Az most teljesen mindegy hogy itt társkeresésről van szó, egy albérlet kiadásáról, vagy megkérdezni egy hétvégi programot... aki figyelmen kívül hagyja az én interakciómat egy szó nélkül úgy, hogy tudom, hogy eljutott hozzá az üzenetem, azt úgy veszem, hogy ignorált, nem aktuális a téma.

És ha újra felveszi a kapcsolatot velemi rejtélyes okból kifolyólag, akkor legalább egy bocsánat jólesik a "mellőzött" embernek.


Szerintem ez alap illem. És nem mellesleg nincs meg az embernek az az érzése, hogy az ő érzései nem számítanak, ha nincs más, akkor meg teszed te is... mert ez a viselkedés nekem kb ezt az üzenetet hordozza.

2016. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!