Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi értelme van szerelmesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi értelme van szerelmesnek lenni és párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Arra célzok, hogy most én össze jövök valakivel, akkor annak úgy is vége, főleg a mai világban, amikor a kapcsolat a külsőről szól és arról, hogy havonta cserélgessük egymást. Van így értelme? Van egyáltalán még igaz szerelem? Nem arra gondolok, mikor a pasidnak csajodnak azt mondod szeretlek, meg imádlak, utána a jövőhéten meg k**va anyád meg egyebek és két hét múlva meg másik párod van.
2015. febr. 15. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kérdem én, mi az értelem alapegysége?
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem sok éve nincs barátnőm, de tudom, ha lenne, gyorsan le is cserélne, szóval nem, nincs értelme... egyedül kell megdögleni
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatot kialakítani van értelme.
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyes, ennyi erôvel kérdem én ha már itt tartunk, mi értelme élni? Hogy túléljünk? Tehát éljünk, hogy tovább túléljünk? Ö... Akkor mi?
2015. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Van értelme, nem kell lecserélni a másikat egy hónap után ,megfelelő embert kell találni.

Lehet,hogy nehéz, de nem lehetetlen.

2015. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen van értelme ha megtalálod hozzá a megfelelő partnert.
2015. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenki jár így. Vannak szép kapcsolatok is, nekem is volt 3, és jó volt.

De ezek szerint te még nem értél meg rá.

2015. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

"Nekem is volt 3"


Nagyon jók lehettek ha már három volt, és legalább az egyik nincs meg most is. Azok semmik voltak, ha vége is lettek. Az nem szerelem, cask épp megtettszett és jó volt eggyütt dugni, de aztán bele untatok egymásba.

2015. febr. 15. 20:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Az általad leírt "kapcsolatnak" nincs értelme. Normális, értelmes párkapcsolatnak, ami igenis szerelmen, kölcsönös tiszteleten és megbecsülésen alapul viszont nagyon is van értelme. Amit te leírtál, az nem is párkapcsolat. Két hét alatt nem is lehetsz szerelmes, hogy ezt mondd a másiknak. Hát még ha a külsőről szól, na akkor aztán főleg értelmetlen. De normális emberrel, amikor normális értékekről szól az egész, akkor bizony, van értelme. És akkor csodálatos dolog :) A szerelem valójában szép és boldog érzelem, csak hát igen... Ehhez az kell, hogy a másik is őszintén viszonozza.
2015. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8!

Ne akard már nekem bemagyarázni, hogy milyen volt és, hogy miért nem volt jó!

Nem tudsz te semmit.

De a gondolkodásod alapján egy éretlen tini lehetsz.

Ha idősebb akkor meg bajok vannak.

2015. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!