Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit szólnál ahhoz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál ahhoz, hogyha anyudnak egyszerre két élettársa lenne?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én, nagyon örülnék neki, mert akkor nem kéne a temetőbe virágot vinni a sírjára.
2016. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ?
2016. szept. 11. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom az elsőhöz, én is nagyon örülnék neki hasonló okok miatt.
2016. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így se értem
2016. szept. 11. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az előző két válaszolónak elhunyt az édesanyja. Részvétem nekik, egyébként.


Nekem, minthogy anyukám még életben van (apukám távozott a nyáron, szóval még akár valósággá is válhat a jövőben ez a szcenárió), viszont eléggé visszás lenne a dolog. Nem ezt az értékrendet mutatta nekem, nem erre tanított és nem ilyennek nevelt. És akármennyire is felnőtt lennék, elfogadó meg minden, azért ez elég visszás és képmutató lenne a részéről, akárhogy is nézem. Oké, még ha mindenki tud mindenkiről és tök egyetértésben hippi kommunában élnek, elfogadnám, nem az, de se nem helyeselném, se nem támogatnám. Csak azért tűrném meg, mert feltételezném, hogy ez teszi boldoggá anyukámat, ami azért elég fontos szempont.

2016. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudnám elfogadni ahhoz konzervatív nézeteket vallok.

de volt egy kolléganőm jó 25 éve akinek két pasija volt ugy hogy kb igy éltek együtt 4-en.... El nem tudom képzelni hogy élte ezt meg a gyerek.

A gyerekeimnk olyan mintát szeretnék továbbadni hogy jóban-rosszban együtt és segitjük egymást, kimutatjuk azt hogy szeretjük és tiszteljük egymást.

2016. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!