Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek honnan jött ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek honnan jött ez a sóherség mostanában?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a pénz lett az isten, és inkább a kapcsolat menjen a kukába, csak ne kelljen a nőre egy fillért se költeni. Nem azt mondom, hogy vegyél neki házat és autót, és tartsd el! (Mert tudom, hogy ez lesz az első válasz.)

De egyszerűen döbbenet látni, hogy a pénz fontosabb, mint a szerelem. Egyáltalán nem kötelezik el magukat a csajok és pasik egymás mellett, inkább csak lakótársak, külön kasszán, külön élettel, egyáltalán nem érdeklődnek az iránt sem, hogy a másiknak ez jó-e. Nem csak a csajok tudnak erre ráfaragni, láttam már pasit is sírni, hogy nincs munkája fél éve, és nem tudja kifizetni a rezsi felét, úgyhogy hétvégén mennie kell, de nincs hová.

Eszméletlen, milyen szinten nem hajlandóak a pasik erőfeszítéseket tenni azért, hogy megtartsanak egy nőt! És nem csak a külön kassza... Mert azért azt elvárják, hogy a csajuk mosson, főzzön, takarítson, legyen mindig szép. Tehát a hagyományos férfi-nő szerepekből remekül sikerült kiszálazni azt, ami a pasiknak jó, és hatalmas felháborodás van, ha cserébe kéne olyat vállalni, ami nem jó.


Ugyanez van a randizásnál is. Optimális randi: sétálgatás. Mivel ingyen van!

Egy haverom röhögve mesélte, hogy milyen csúcs nőket szed el a pasijuktól, mert meghívja őket valamire! Volt csaj, aki elsírta magát egy szál virágtól. (És tényleg csinos női vannak, ezért kérdeztem, mi a titka.)

Hihetetlen, hogy tényleg eljutottunk oda, hogy ritka úriember, aki meghívja a nőt egy kávéra, kulturáltan leülnek egymással szemben, és kifizeti azt a kemény 150 forintot.

És a legtöbb pasi tényleg melldöngetve, habzó szájjal tudja hajtogatni, hogy ő nem fog a nőjére költeni egy fillért sem. És ezt véresen komolyan is gondolja, akkor is felezik a számlát, ha a csaj szülinapját ünneplik egy étteremben.



Mondjuk a nőket sem értem ez így tényleg jó nektek? Hogy egy pohár kávét nem érsz meg?



2016. szept. 13. 16:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt tapasztalom, úgyhogy le is koptatok mindenkit, mert ilyenekkel még szexelni sem szexelek. Aki nem képes egy kicsit megerőltetni magát és udvarolni, az később is csak egyre rosszabb lesz...
2016. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Noren1989 ***** válasza:
19%
Nem teljesítünk jobban, mint 4éve, bármit is mondjon a propaganda....
2016. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg nagyon is helyes, hogy egyre több férfi belátja, nem szabad a nőkre költeni. Nem szoktatjuk rá a nőket, hogy ingyen etetjük-itatjuk őket. Mire föl is?


Nekem a kedvencem, hogy amikor egy buliban a nő felajánlja, hogy meghívhatom. Remek, ez aztán kiváltság. Kösz, de nem, keress magadnak más balekot, én ingyen dugok.

2016. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%

Hol kapni 150 ft-os kávét? Oda járok ezentúl... Máshol 300-500 is lehet egy gyűszűnyi pohárban... Leginkább az ALDI-s márkákat idéző tejszínnel...


Egy genyó kérdés: Visszafelé is így godolod? Vagy csak a férfi költsön, a nőnek nem kell, mert "ő nő neki nem kell, ez a férfiak dolga?" Ugye nem?!

2016. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Neeem, hát én a hentesnél természetben fizetek, hogy megcsináljam a kedvenc fasírtját, a gázt ingyen kapom, amin készül, és a vízdíjat a szomszédom fizeti kis kufircért cserébe, mikor lezuhanyozik. Sőt, ingyen kapom a fazongyantát, ami szintén neki jó, nekem aztán kur.vára nem.

Mi nők aztán egy fillért nem költünk a pasinkra.

2016. szept. 13. 16:24
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
#3 De az jó, hogy hazaérsz munkából és tiszta lakás fogad, tudsz mit zabálni meg van tiszta gatya? A szexről nem is beszélve! Még a takarítónő se ingyen dolgozik. Pff...
2016. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
6%
A kávézó amúgy minden, csak nem kulturált hely. A pultnál vidáman pofázik Erzsók néni a pultos a törzsvendég Mici nénivel, mindenki pofázik, a zsivalytól egymást alig hallani. Erzsók néni csúnyán néz ha elfogyott a kávé, de még nem mentünk el azonnal, mert hát kell a hely a következő vendégeknek.
2016. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Noren1989 ***** válasza:
8%
Na ezaz, tudtam én, hogy minden nő qrva!!!
2016. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

#5


Aha szép kitérés!


Ha elvárod, hogy kapj akkor majd adni is kell ám! Ha ő meghív kávézni akkor Te is meghívhatod legközelebb. Vagy ha néha hoz neked virágot, te is hozhatsz neki néha valamit amit kedvel...

2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Akkor elmesélek egy vicces történetet. Lőn másfél éves párkapcsolat. Összesen 200 ezer forintot költöttem a pasira. Kajameghívás, nyaralás, a hobbija, mert persze nem tudtam nemet mondani. Amikor az étteremben egyszer (és tényleg csak egyszer) nem működött a kártyám, és állnia kellett a teljes 3000 forintos számlát, ordítva közölte, hogy csak a pénzére pályázok, aztán pofon vágott. Utána persze elkérte tőlem a teljes összeget. Nem kéne általánosítani. Férfiban is van suttyó, nőben is.
2016. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!