Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek honnan jött ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek honnan jött ez a sóherség mostanában?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a pénz lett az isten, és inkább a kapcsolat menjen a kukába, csak ne kelljen a nőre egy fillért se költeni. Nem azt mondom, hogy vegyél neki házat és autót, és tartsd el! (Mert tudom, hogy ez lesz az első válasz.)

De egyszerűen döbbenet látni, hogy a pénz fontosabb, mint a szerelem. Egyáltalán nem kötelezik el magukat a csajok és pasik egymás mellett, inkább csak lakótársak, külön kasszán, külön élettel, egyáltalán nem érdeklődnek az iránt sem, hogy a másiknak ez jó-e. Nem csak a csajok tudnak erre ráfaragni, láttam már pasit is sírni, hogy nincs munkája fél éve, és nem tudja kifizetni a rezsi felét, úgyhogy hétvégén mennie kell, de nincs hová.

Eszméletlen, milyen szinten nem hajlandóak a pasik erőfeszítéseket tenni azért, hogy megtartsanak egy nőt! És nem csak a külön kassza... Mert azért azt elvárják, hogy a csajuk mosson, főzzön, takarítson, legyen mindig szép. Tehát a hagyományos férfi-nő szerepekből remekül sikerült kiszálazni azt, ami a pasiknak jó, és hatalmas felháborodás van, ha cserébe kéne olyat vállalni, ami nem jó.


Ugyanez van a randizásnál is. Optimális randi: sétálgatás. Mivel ingyen van!

Egy haverom röhögve mesélte, hogy milyen csúcs nőket szed el a pasijuktól, mert meghívja őket valamire! Volt csaj, aki elsírta magát egy szál virágtól. (És tényleg csinos női vannak, ezért kérdeztem, mi a titka.)

Hihetetlen, hogy tényleg eljutottunk oda, hogy ritka úriember, aki meghívja a nőt egy kávéra, kulturáltan leülnek egymással szemben, és kifizeti azt a kemény 150 forintot.

És a legtöbb pasi tényleg melldöngetve, habzó szájjal tudja hajtogatni, hogy ő nem fog a nőjére költeni egy fillért sem. És ezt véresen komolyan is gondolja, akkor is felezik a számlát, ha a csaj szülinapját ünneplik egy étteremben.



Mondjuk a nőket sem értem ez így tényleg jó nektek? Hogy egy pohár kávét nem érsz meg?



2016. szept. 13. 16:06
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom. Kérdezd Matolcsyt, ő is közpénzből tömi az indiai jógi spermatartáját az ötmillás fizuja helyett.
2016. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom is, csak a sétálgatást tudta elképzelni randinak. Később persze mentünk mindenfelé, de akkor is mindig feleztünk, pedig néha jól esett volna az a párszáz forint figyelmesség, nem azért mert rajta akartam élősködni, ami eleve lehetetlen lett volna 18 évesen.
2016. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!