Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek honnan jött ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek honnan jött ez a sóherség mostanában?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a pénz lett az isten, és inkább a kapcsolat menjen a kukába, csak ne kelljen a nőre egy fillért se költeni. Nem azt mondom, hogy vegyél neki házat és autót, és tartsd el! (Mert tudom, hogy ez lesz az első válasz.)

De egyszerűen döbbenet látni, hogy a pénz fontosabb, mint a szerelem. Egyáltalán nem kötelezik el magukat a csajok és pasik egymás mellett, inkább csak lakótársak, külön kasszán, külön élettel, egyáltalán nem érdeklődnek az iránt sem, hogy a másiknak ez jó-e. Nem csak a csajok tudnak erre ráfaragni, láttam már pasit is sírni, hogy nincs munkája fél éve, és nem tudja kifizetni a rezsi felét, úgyhogy hétvégén mennie kell, de nincs hová.

Eszméletlen, milyen szinten nem hajlandóak a pasik erőfeszítéseket tenni azért, hogy megtartsanak egy nőt! És nem csak a külön kassza... Mert azért azt elvárják, hogy a csajuk mosson, főzzön, takarítson, legyen mindig szép. Tehát a hagyományos férfi-nő szerepekből remekül sikerült kiszálazni azt, ami a pasiknak jó, és hatalmas felháborodás van, ha cserébe kéne olyat vállalni, ami nem jó.


Ugyanez van a randizásnál is. Optimális randi: sétálgatás. Mivel ingyen van!

Egy haverom röhögve mesélte, hogy milyen csúcs nőket szed el a pasijuktól, mert meghívja őket valamire! Volt csaj, aki elsírta magát egy szál virágtól. (És tényleg csinos női vannak, ezért kérdeztem, mi a titka.)

Hihetetlen, hogy tényleg eljutottunk oda, hogy ritka úriember, aki meghívja a nőt egy kávéra, kulturáltan leülnek egymással szemben, és kifizeti azt a kemény 150 forintot.

És a legtöbb pasi tényleg melldöngetve, habzó szájjal tudja hajtogatni, hogy ő nem fog a nőjére költeni egy fillért sem. És ezt véresen komolyan is gondolja, akkor is felezik a számlát, ha a csaj szülinapját ünneplik egy étteremben.



Mondjuk a nőket sem értem ez így tényleg jó nektek? Hogy egy pohár kávét nem érsz meg?



2016. szept. 13. 16:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
17%

#5


Mert neki aztán ingyen van ám a borotva, a dezodor, a parfüm, a borotvahab meg a többi cucc tényleg. Ja az "nem ér".


Ribi alert.

2016. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
Meghívom bármelyikőtöket egy kávéra, csak mondj meg nekem valamit. Ha szerinted is egy üzlet a kapcsolat - mosást és főzést kap cserébe, akkor nekem mi az üzlet benne, ha főzök, mosok takarítok magamra? :-)
2016. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne keverjük a szezont a fazonnal. Itt az egyik válaszra fókuszálok, és szerintem ebben a kérdező is egyetért velem, mert abban, amit leírt, férfiként egyetértek vele. Nos, a bulis "meghívatást" el kell választani a kérdező által leírtakról. Nyilvánvaló, hogy fesztiválokon/bulikban igenis vannak ribik, akik kicsit odanyomják a popsit 1-2 srácnak, lehetőleg olyannak, akik nem a legszebbek, és örülnek nekik, viszont itt csak megszívatják szegényeket, és lehúzzák őket. Itt én sem hívok meg sose 1 lányt se, max akkor ha dumáltunk előtte mondjuk 1 órát, mert akkor valószínű nem áll ez fent. Mármint, ha 1 órát megér neki egy fröccs, akkor tudom sajnálni a drágát :D

A randi egészen más. Amiben a kérdezőnek teljesen igaza van, hogy a lányok meghűlnek, ha valaki meghívja őket, vagy mondjuk kinyitja előttük az ajtót. Nem értik, hogy mi van. Engem így neveltek, udvariasnak, és a normális lányok ezt baromira tudják ám értékelni, pláne, ha ezt rutinszerűen csinálom, és nem dobpergés közepette adom fel rá a kabátot. Emellett nem csak az udvariasság motivál, hanem kedveskedni is szeretek. Ha meg egy lányt elhívok randizni, akkor ő nekem már szimpatikus, aki meg szimpatikus, annak segítek kedveskedni. Most bármelyik budapesti kávézóban egy süti meg egy kávé 1000-1200 forintból kijön. Most nem hinném, hogy ez akkora óriási összeg, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok gazdag. A legszebb az egészben, hogy valaki ezeket a nőket, akik ezeket értékelik, egyből aranyásónak titulálják. Szerintem meg értékelik a figyelmességet. Soha nem felejtem el azt, amikor egy gluténérzékeny lánnyal randiztam, és mondtam neki, hogy itt együnk sütit. Mondta, hogy hát mondta, hogy ő gluténérzékeny, én meg mondtam, hogy nézze már meg a cukrászda kínálatát. Igen, gluténmentes hely volt, egyszer írta beszélgetés közben, és rákerestem, hogy PEsten hol van ilyen cukrászda, és oda hívtam meg. El volt ájulva, pedig nem váltottam meg a világot, csak kicsit figyeltem rá. Nem, nem vagyok emiatt hős, de igenis törekedni kell egy férfinek arra, hogy figyelmes legyen azzal a lánnyal, aki erre rászolgált. :) 23/F

2016. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
44%

Előrebocsátom, nő vagyok.


És döbbenten olvastam a soraidat.


Fel vagy háborodva, hogy milyen anyagiasak a férfiak. Aztán leírod, hogy az elköteleződést neked a közös kassza jelenti. Hát nekem nagyon nem.

Másrészt honnan tudod, hogy a külön kassza nem kölcsönös megegyezés-e? És hogy két felnőtt ember esetleg el tudja dönteni értelmesen, hogyan akarják ezt intézni? Volt részem a nagy, anyagi összefonódásos szerelemből, hát pompás volt, a srác elvégezte az én hátamon az iskoláját, aztán szakítottunk mert nem működött (más okból). Oké, én voltam a hülye, akkor azt hittem balga fejjel, hogy majd együtt családot alapítunk és mindez közös ügy. Hát nem az lett. Szóval aki egyszer már ráfaragott erre, az nem feltétlen akar könnyen beleugrani egy ilyenbe megint.


Elég igénytelen az a nő, akit pár kávéval lehet "megtartani". Egyáltalán, engem nem kell "megtartani". Ha boldog vagyok, maradok önként... ha nem, az nem azon múlik, hogy felezzük-e a költségeket vagy külön kasszán vagyunk-e. (És ha majd ezen múlik, meg fogjuk beszélni.)


Cserébe én se vagyok senki ingyencselédje és szárazdajkája. Mert szerinted ha hoz a pasi virágot meg kifizeti a vacak kávét, amit én ugyanúgy ki tudok fizetni, hiszen dolgozom, akkor már nem olyan büdös a sz.ros alsógatya? A házimunka nem cserébe megy, hanem együtt. Mindenki hozzáteszi a magáét. Ahogy a költségekhez is.


Az ünneplés már más tészta, az mondjuk fura lenne, ha kvázi az "ajándék" felét is fizetnem kéne. Nálunk - legyen ez hihetetlen - ez is kölcsönösen megy. Vagyis ha ő az ünnepelt, akkor én hívom meg, én adok neki, ha meg én vagyok az ünnepelt, én kapok. Igazából így is felezve van kb. csak romantikusabb. :D


Szóval kicsit vicces, hogy miközben a férfiak anyagiasságát szidod, egyvégtében abban méred a kapcsolatot, hogy mit kapsz benne.


Elhiszem, hogy bunkó volt veled valaki, de tedd túl magad rajta és legközelebb válassz igényesebben. Az én társaságomban még egy pártól nem hallottam ilyesmiket, pedig elég sokat vagyok férfiak közt, mindenhol kb. úgy csinálják, mint mi. Osztoznak a költségeken és a házimunkán.

2016. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Noren1989 ***** válasza:
13%

Miért lett lepontozva a 14es?

Egyenjogúság van, nem?

2016. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
53%
Nézzétek a kulcsszavakat,a kérdező egy troll moslék
2016. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem nemtől függ!

Anyumat is apu húzza le a mai napig pénzzel. Így megy már lassan 20 éve.

Egyik nő ismerősöm is csak addig kell a hőn szeretett pasinak amíg van pénze. Utana megy a masik qurvájához.

Szoval itt a pasik az aranyásók!

Jó lenne ha nem általanositgatnank allandoan.

Ferfiban es noben is van szemét. Erről ennyit!

2016. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit ki lett forgatva a kerdes... de minden esetre en is ezt tapasztalom, hogy fillerre felezik a mekcsikent meg egy szal virag mar a luxus teteje :'D. Meg itt is rogton, o ingyen dug... csavokam... illem mint olyan remlik? Nem hiszem. Nem azert hivsz meg valakit barmire is hogy penzert dugjal.

Mindenesetre osszeteszem a ket kezemet hogy olyan parom van, akinek lesulne a bor a keperol szegyeneben ha a baratnoje akarna kifizetnie a reggelijet/vacsorajat/akarmijet, es anno, nem volt rest 900 km-t repulni csak azert hogy kavezhasson velem minden ellenszolgaltatas elvarasa nelkul. Es je, neki erdekesmod azota is van boldog kapcsolata, mig az itt hozzaszolok ferfiak tobbsege ott tart hogy "o ingyen dug, gaz meg minek az". Lehet lepontozni luzerek... :"D.


21/N

2016. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
97%

A válaszokat elnézve, a legtöbb kapcsolat, simán szexkapcsi.

Pasi, nő szexelni akar, ezért össze költöznek, ne kelljen rohangálni a másikhoz.

2016. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%

Noren, igen, egyenjogúság van, csak Magyarországon még a régi beidegződések működnek.


Tényleg megdöbbentő nekem, hogy ennyi mai nő ilyen könnyen "megvehető". És hogy tényleg ebben mérődik egy kapcsolat értéke. Természetesen a "felezzük a költségeket" nem azt jelenti, hogy fillérre mindent kiszámolunk, amint vettünk egy fagyit. Egyszer egyikünk vásárol be, másszor a másikunk, egyszer ez fizeti az ebédet, másszor az, de a vége az, hogy kiegyensúlyozottan viseljük a terheket.


És nem, nem attól lesz egy párkapcsolat több egy szexkapcsolatnál, hogy közös a bankszámlánk. Nagyon csúnya értéktévesztésben van itt a társaság, de nem baj.


De látom, itt akkor lennék népszerű és akkor lenne a többség szerint egészséges a párkapcsolatom, ha a párom virágot hordana nekem haza meg fizetné a kávém és én meg szép engedelmesen mosnék-takarítanék. Röhej. Vagy sírnivaló. Még nem döntöttem el. :,D

2016. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!