Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért vagytok gyávák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért vagytok gyávák szó nélkül eltűnni ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Nem Érzitek,hogy ez gerinctelen? Nem Érdemelne a lány egy "bocsánat,de nem..." Üzenetet,ha mar szóban nem akartok komfortálódni?


Őszintén! Fejtsétek ki az okokat! Vágjatok bele es meséljetek!



2016. szept. 13. 16:53
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
55%

Amit kapunk, azt adjuk. Tádááááá


Ettől függetlenül én személy szerint meg szoktam mondani. De mivel általánosan kérdeztél, általános választ adtam.

2016. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,hogy klappol minden. Kölcsönös érdeklődés, kontakt tartás, Egy húron pendultok es megis lelép a srac! Akkor ne mondd,hogy voálá, ez jar! Ez szemet dolog! Ilyenkor Tuti akadt egy uj préda es nem mer a lány ele allni,hogy bocsi,de jott mas es neked csao van!!! Hol marad ilyen esetben a gerinc???????
2016. szept. 13. 16:59
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Ti lanyok ne is mondjatok semmit, ennek az eltunos dolognak ti vagyok a legnagyobb mesterei....

De egyébként meg igazabol teljesen mindegy hogy mondd valamit hogy nem, vagy eltunik vagy egyeb, rosszul esni mindegyik rosszul esik nyilvan.

2016. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Ne általánosíts! Nem mindenki a szemet pasikkal kivan ismerkedni! Lásd en se!
2016. szept. 13. 17:01
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
#3 ha minden klappol, akkor nem tűnik el egyik fél se. Ha meg csak szerinted klappol, az nem fedi a valóságot.
2016. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul esik mindegyik. De,ha kap az ember egy indokot, akkor könnyebben beletörődik,minthogy csak var es var es sehol semmi ...
2016. szept. 13. 17:04
 7/25 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el, klappolt minden. Aztan megse jelzett annyit se,hogy bocsika, hátat fordítottam.. Valaki aki tett hasonlót igazán nyilatkozhatna,hogy miert ez a legrövidebb út! Ezt hívják gyávaságnak!
2016. szept. 13. 17:07
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
52%

NAgggyon helyes. Mostmár végre megérted az átlag társkereső férfi helyzetét, aki online PRÓBÁL ismerkedni.


Reagálva a válaszodra: attól, hogy a beszélgetésekben úgy tűnik, hogy minden klappol, az nem biztos, hogy úgy is van.

Pl kérdezek egy egyszerűt: a pasi kérdezgetett, keresett téged kb 2x többet, vagy nem?

2016. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

3 hónap allando kontaktban voltunk. En most jottem haza. Addig minden jo volt. Szinte minden nap beszéltünk hosszasan mindenről. Többet tudtunk lassan egymásról,mint a szüleink. Randit lefixaltuk es aznap örökre eltűnt! Szo nelkul!! Mondd,hogy nem

Gyáva tuskó az ilyen?????

2016. szept. 13. 17:13
 10/25 Noren1989 ***** válasza:
59%

Hazament a barátnőjéhez? XDD

Meg kell mondjam, hogy szédítés szagot érzek, de igazából nem válaszoltál a kérdésemre. Neki kellett kezdeményezni, vagy inkább neked?

2016. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!