Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen nagyon magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen nagyon magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem egyedül élek,hanem a családommal. Jelenleg nincs párom. Viszont az utóbbi időben nagyon magányosnak érzem magam és rettenetes hiányérzetem van ami nyomja belül a mellkasomat. Ma 3szor el is kapott a sírás ezért is bátorkodtam kiérni a kérdésemet. Kicsit gyenge lelkű vagyok. Mostanában változásképpen sportolni kezdtem.

20/L


2016. szept. 13. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem írtál eleget magadról ahhoz, hogy a sablonválaszoknál konkrétabbat is tudjunk írni. Milyen a kapcsolatod a családoddal? Vannak barátaid?
2016. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó viszonyom van a családommal, bár nem mindent tudok velük megbeszélni. Pár barátom van ,bár nem azok az igaz barátok. Kicsit zárkózott ember vagyok és néha elég életunt vagyok.
2016. szept. 13. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Nem lehet ezzel mit kezdeni. Várok, hátha eljő a változás egyszer.
2016. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod átjöhetsz és mutogatok neked képeket boldog párokról, családokról, gyerekekről, szóval mindarról ami neked valószínű sosem lesz. És elvinnélek sétálni továbbá az öreg Jolánka nénihez aki a korábban említett örömforrások hiányában maga a megtestesült keserűség és akinek a halála senkinek sem fog feltűnni mert nem lesz aki rányissa hideg élettelen testére az ajtót.
2016. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem lehet mit tenni... majd elmúlik :D

22L

2016. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján főként azért érzed magányosnak magadat, mert nincs olyan ember az életedben, akivel úgy tudsz együtt lenni, hogy közben teljesen magadat adhatod gátlások nélkül. Ez nem ritka állapot. A legjobb, amit tehetsz, hogy aktívan törekedsz arra, hogy minél több emberrel találkozz és ismerkedj meg. Közöttük lesznek azok, akikkel akár barátként, akár egy párkapcsolatban megélheted ezt az állapotot. A sport erre teljesen alkalmas, úgyhogy ez egy jó választás. Mit kezdtél el sportolni?
2016. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én minden nap sírok, még se jövök ide siránkozni. Szedd össze magad, és ne sajnáltasd itt magad.
2016. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél? Íme néhány tipp:


1. fejezd be az önsajnálatot, ezzel úgyse mész semmire

2. kezdj el önismerettel foglalkozni

3. járj iskolába

4. tanulj meg főzni

5. kezdj el olvasni

6. járj el bulizni

7. fedezd fel a természetet

8. kezdj el idegennyelven tanulni

9. takaríts

10. kezdj el tanfolyamokra járni, így új emberekkel ismerkedsz meg

2016. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Beszélgess ismerkedj kezdésnek online aztán ha meguntad a valóságban is bár ez már egy nehezebb szint. Keress egy idegent akinek kiöntheted a szived néha nagyon sokat segít.A sport jó pipa. Olvass 9gaget a nevetés segít a melkass fájdalmon (tapasztalat). És persze foglald el magad hogy időd se legyen erre gondolni. Nekem müködik nagyon ritkán sírok akkor is éjjel és akkor pár hónapig meginn nincs gondom. F/23
2016. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x fél óra kocogás helyrerakja tested-lelked! :D
2016. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!