Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány/nő "olyan", csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány/nő "olyan", csak a megfelelő helyzet és a megfelelő fiú/férfi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Nem egy, nem két nővel találkoztam már, akik váltig állították, hogy ők ugyan nem hívei az egyéjszakásoknak, meg hogy nekik ehhez kell egy bizalom, meg érzelmek, hogy lefeküdjenek valakivel, stb stb.


Erre, mint utólag kiderült, simán voltak nekik is kalandjaik, pl. házibuliban részegen lefeküdni egy ott megismert sráccal, vagy rövid szexkapcsolat "fiúhaverral"... nem is értem, akkor ők mégis miről beszélnek? Adott helyzetben, és egy megfelelő alfahímmel lazán ment a menet, de "ők nem olyanok".


2016. szept. 13. 23:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tévedsz.

Az is elítélheti ezeket a kapcsolatokat, akinek volt már benne része.

Attól, hogy egyszer kétszer ez megtörténik még nem szükségszerűen válik hobbivá, vagy rendszeres cselekménnyé.


És egyébként hidd el léteznek olyan férfiak, akik az első percben képesek bizalmat ébreszteni. Persze, ha ebből mindössze egy éjszaka lesz, akkor zseniális hazudozók vagy manipulátorok, de attól még a szándék akkor sem ez volt a lány részéről.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki ilyen, mert tényleg sokan hazudoznak is erről, (ők azért hazudnak, hogy ne ítélkezzenek felettük), de azért akad kivétel.

2016. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Alfahimek nem jonnek be. De volt olyan srac akivel lefekudtem volna 1-2x es ennyi, ot ismertem mondjuk egy rovid ideje. Ami tuti nem, az akkor epp megismert sraccal szex, errol ugy gondolom, nincsen olyan ferfi akivel tenyleg minden elozetes ismerettseg nelkul lefekudnek. Szexkapcsolatra nem vagyom abszolut, hogy rendszeres legyen a dolog. Szoval nalam maximum, de az is tenyleg csak nagy ritkan 1-1 srac eseteben, akiket haverilag ismerek, 1-2 alkalom szex es ennyi. Ismeretlennel nem. Mondjuk ilyen se volt, hogy haverral szexeltem volna, mert altalaban komoly kapcsolatom van.
2016. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Fogalmazzunk így: előbb találsz olyan nőt, aki nem menne bele egy egy éjszakás kalandba, mint férfit, viszont előbb találsz olyan férfit, aki nem veszi emberszámba az ellenkező nem azon tagjait, akiknek volt már egyéjszakásuk, mint nőt....


Minden tiszta?

2016. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%
Így van. Akik azt mondják, hogy ők nem mennek bele egyéjszakásba, azoknak is a nagy részüknek volt már. Csak elég jól kell kinéznie a pasinak.
2016. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Na és akkor mi van,ha egy nőnek van egy jó éjszakája,egy számára jó pasival?Ez megint olyan baromság,hogy a nő egyből ribizli,de ha pasi csinálja akkor az jajj de menő! Szánalmas felfogás...
2016. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Noren1989 ***** válasza:
12%
Igen. Nem kell hozzá alfahím se, nyugi. Az esetek nagyja pedig a rendőrségen landol, mint zaklatás, nemi erőszak....
2016. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb válasz viszonylag normális, de #6, szerintem neked többet kéne kimozdulnod otthonról. Tudod.. Valós emberek közé...
2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

Vicces, mert én a való életben is mindig őszintén felvállaltam azt a véleményemet, hogy az egyéjszakásban semmi rossz nincs, ha mindkét félnek jó.


Általában minden erkölcs csősz egyből habzó szájjal esett nekem, hogy egy gátlástalan kva vagyok (többek közt valószínűleg ezért sem merik a lányok elmondani a véleményüket, mert ahhoz elég kemény jellem kell, hogy minden savazást el tudj viselni) én meg csak ültem röhögve hátra dőlve, mert ezekről később mindig kiderült, hogy félre kúrtak, annyira frusztrálta őket, hogy sosem éltek át semmilyen spontán kalandot. És itt nem csak szexuális kalandra gondolok.


A társadalom még nem nőtte ki a kamaszkorát. Ha egyszer ez lecseng, majd túl lépünk azon, hogy valakinek volt egyéjszakása vagy sem.

2016. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Noren1989 ***** válasza:
39%

#7, meló van, csak gyk-ezni érek rá.


Másfelől a kérdező nem azt kérdezte, hogy elítéljük-e, hanem tényszerűen megtörténik-e.


És erre nincs más válasz, mint az igen.

2016. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sose volt egyéjszakásom, amúgy leszarom, kinek volt-e, de ebben a társadalomban nem csoda, ha nem merik bevallani.


Egyébként honnan tudod, hogy nem azért mondják, hogy nem hívei, mert próbálták és nem jött be? (Én a p***arészegségnek nem vagyok a híve azóta, hogy voltam már p***arészeg.)

2016. szept. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!