Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a barátait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátaitok szándékosan nem barátkozna a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az én ismertségi körömben, amikor valakinek párja lesz, akkor nem csak bemutatni szokás a barátainknak, hanem őt is vinni magunkkal a találkozóra néha-néha.


Erre olvastam egy kérdést, amelyben a srác írta, hogy konfliktus van a barátai és a barátnője között, mit tegyen, ő igenis szeretne a párjával is társaságba járni.


Majd meglepő módon jöttek olyan válaszok, hogy a csajt hagyja otthon mindig, és kész, minek viszi magával.


Mint írtam, én nem ezt láttam a "normálisnak", hogy a párok csak külön járnak el, így eléggé meglepődtem.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


(U.i.: az ismertségi kör kb azt jelenti, hogy rokonoknál, barátoknál, a szülővárosomban mikor csak olyan embereket látok a városban egy szombat este, akiket csak névről ismerek - tehát az egész környezetemben azt látom normálisnak, hogy a párunkat is visszük nem mindig, de azért szó-szó rendszeresen.)



2016. szept. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a baráti társaság csak nőkből, illetve csak férfiakból áll, akkor érthető, hogy ott nem kívánatos valaki párja, de ha vegyes, akkor elgondolkodtató. Tudni kéne, hogy mi lehet az a konfliktus, ami miatt a barátai nem szívesen látják a lányt a társaságban. Lehet, hogy nem tud beilleszkedni a társaságba, például rendszeresen megbántja a társaság tagjait, akkor ez a lányt minősíti. Ha meg a társaság ok nélkül utálja ki, akkor meg a barátokat.
2016. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedre a válaszom: leülnék beszélgetni velük, és kideríteném, miért nem szimpatikus nekik. Lehet látnak valamit, amit én nagy szerelmesen nem, de számtalan más, egyáltalán nem jogos ok is lehet. Előbbi esetben elgondolkodnék, hogy van-e alapja, ha igen, okoz-e majd nekem ez problémát párommal a jövőben, és döntenék. Utóbbi esetben elmagyaráznám, hogy nincs igazuk, és jó lenne, ha nyitottak lennének és elfogadnák a döntésemet. Ha párom sem kedveli őket, akkor nem erőltetném a találkozókat, de szerencsére ilyesmiben sose volt részem. Ha barátaim nem is kedvelték aktuális páromat, ezt nyugodt hangnemben elmondták, és a továbbiakban nem volt szó erről. Próbáltak továbbra is kedvesek, udvariasak lenni, nem közösítették ki, nekem sem próbálták telebeszélni a fejemet.

Ellenben volt, hogy én nem voltam szimpatikus exem haverjainak, és ők messze nem voltak olyan toleránsak, mint az én barátaim vele. Kirekesztettek a beszélgetésekből, igyekeztek ellenem hangolni, és ennek meg is lett az eredménye. Mint kiderült azért csinálták, mert a srácot össze akarták hozni egy társaságukbeli lánnyal, én pedig útban voltam. Ez később össze is jött nekik, ők azóta együtt vannak. Szóval vannak ilyen zárt, egyáltalán nem elfogadó és némileg irányításmániás társaságok is. Ezekkel sajnos nem sok mindent tehet az ember, hiszen egy teljesen új társaságot kiépíteni egy nő miatt azért elég meredek, és a legtöbb emberben erősebb a büszkeség és a ragaszkodás a haverokhoz. Hogy ez mennyire jó vagy rossz, azt mindenki döntse el maga.

2016. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pofám nem lenne kiutálni a barátnőm párját. Ugyanolyan szeretettel fogadnám, mint őt. Normális társaságban ez alap. Aki meg a férjemet nem fogadná el, azzal annyi volt. Nekem ő a társam, akit magam mellé választottam egy életre, jóban-rosszban. Mellettem csak pozitív, minket szerető embereknek van helye. A többi felszínes majd talál magának társat, sok a képmutató ősbunkó manapság.
2016. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavarna es kedvem se lenne hozza,ha nagyon mas vilag lenne az o barati tarsasaga.Akkor szervezek magamnak is programot ennyi. Akkor lenne gobd ha ellenem beszelnek es hulyesegekkel tukmalnak a fejet. Megeshet az h baratoknak nem szimpi a bnod v pasid es forditva,nem is kell eroltetni a dolgot viszont nem oke ha csak ilyen miatt megy az askalodas egymas ellen.Ferjem elmegy neha inni a haverokkal,de ok minden heten mennek sot nem is egyszer.Azert kedvukert nem lesz alkesz,de neha reszt vesz egy ket osszejovetelen nelkulem.
2016. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!