Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, akinek már van egy gyereke valaki mástól, de egyedül neveli?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 07:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2016. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha pl. társkeresőn azt látnám, hogy egyedülálló anyuka, akkor biztos, hogy nem kezdeményeznék. Ha a való életben kereszteződne az utunk és nagyon megtetszene, akkor nem tudom... lehet.
2016. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2016. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Mivel én épp ilyen nő vagyok, ezért számomra ez nem hátrány egyáltalán.

Fel tudok nézni azokra a férfiakra, akik egyedül nevelik a gyermekeiket, számomra ez is sokat elárul a jelleméről és azért nem olyan gyakori jelenség ez, inkább nők vannak ebben a helyzetben.

2016. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Ha egy férfinak van már gyereke nálam csak freundzóna.

19/L

2016. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem leszek túl szimpatikus, de csak akkor jönnék össze ilyen emberrel, ha özvegy lenne vagy a pár már régen eltűnt az életükből, és a gyerek kicsi. Nincs szükségem a civakodásra, a fel-feltűnő exre, a tűzrakásra, mozaikozásra és harcra az engem el nem fogadó gyerekekkel. Vagyis akkor jönnék össze vele, ha van arra reális esély, hogy a gyerkőcöket a sajátomként tudjam kezelni és elfogadjanak.
2016. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nő vagyok, így igen, természetesen. Nem zavarna, ha a férfinek lenne gyereke. Az pedig, hogy ő neveli külön becsülendő, én is borzalmasan apás voltam.


Viszont ha férfi lennék eszem ágában nem lenne gyerekes nővel megismerkedni. Tudom,hogy ezért sokan elítélnek, de ezek az egyedülálló anyák nőként is kikészítenek, nemhogy társként. Áhh, van ott sok olyan nő is, akinek nincsenek ilyen kötelezettségei.

2016. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen. (Nekem is van)
2016. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem nincs gyerekem, de nem lenne akadály, ha a másiknak már van. Az gondolkodóba ejtene, ha emiatt ő már nem is akarna, az komoly dilemma lenne, de még az sem kizárt, hogy úgy is belemennék.
2016. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!