Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, akinek már van egy gyereke valaki mástól, de egyedül neveli?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 07:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Igen, nem jelentene gondot.

Elvált nő és anya vagyok, de emellett ember és nő is.

A volt férjemmel is kultúráltan, normálisan váltunk el, nincsenek lezáratlan érzelmi és/vagy anyagi dolgaink.

Nálam pl. az sem akadályozó tényező, hogy gyakran része lenne az életemnek: külföldön él és dolgozik, így nem része a mindennapjaimnak és ez így helyes.

A gyermekemet pedig normális értékrend alapján nevelem, szeretem őt, de nem az univerzum közepe, magamat nem csak és kizárólag xy anyjaként definiálom.

Önálló, munkájában is sikeres szakember, igényes nő is vagyok amellett, hogy anya is. Ezek a szerepek nem zárják ki egymást.

Biztos vagyok abban, hogy vannak olyan apák is, akik hasonlóképpen gondolkodnak.

2016. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
NEM
2016. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem.

21/L

2016. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem.N
2017. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Lehet de ha az ex is a képben van akkor nem mert bekavarni meg nem szeretnék!Ha a férfi màr az extől elvàlt és leszakadt ugyértem nem vàgyik vissza mert van sajnos ilyen is megpróbàljàk külön folytatni az életüket de még is egymàshoz húznak!
2017. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 mellanka ***** válasza:

Én már kétszer jártam igy, és a válaszom: SOHA TÖBBÉ.

Hogy miért? mert megszereted a gyereket, és ő is téged, viszont ha nem működik a párkapcsolat, akkor a gyerek sérül. Mellesleg arról nem is beszélve, hogy nem a gyerek, hanem a gyerek anyja nem tudja legtöbbször elviselni, ha pótanyukája vagy pl hétvégente a gyerekének. Megy a kötözködés.. és hát a gyerek mindig első helyen lesz (ami egyértelmű, és így is kell lennie), tehát, ha az ex felhív, hogy most épp a kislány tüsszögött egyet, akkor számíts rá az apukája ott hagy téged és a csapot meg a papot, hogy rohanjon.. általában semmiségek miatt..a gyerek pedig szeret, és a végén azzal zsarol a pasi, hogy na de a gyereknek mit mondjak? Érdemes ezt végig gondolni!

2017. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is benne van a pakliban hogy nem fog működni de ez addig nem fog kiderülni ha nem próbàljàtok meg!Egy hàzassàgban is sérülhet a gyerek ez sajnos előfordulhat!Sztem az hülyesêg hogy mindíg ugy àlljon hozzà az embet bsrkihez is hogy nem próbàljuk meg mert a gyerek sérülni fog!Az én volt pàrom ugy sérült hogy az apja nem nevelte otthagyta őket az anyja meg önző kihasznàlja az exemet!
2017. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
30 fölött már igen.
2017. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

egyszer volt rá példa, de biztos hogy soha többet.

az ex barát/apuka mindig ott volt a háttérben, állandóan alkalmazkodni hozzájuk, minden hétvége el volt bäszva az ex miatt mert éppen vagy lepasszolta a gyereket mert nem volt kedve hozzá.

vagy éppen 10 percenként telefonált mindenféle mondvacsinált indokkal.

szóval köszi de egyszeri tanulópénznek elég volt.

2017. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!