Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan emberrel, akinek már van egy gyereke valaki mástól, de egyedül neveli?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 07:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem.N
2017. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 lutaker ***** válasza:
Nem,mert egy új kapcsolatban egy gyerek mindig nyűg,akadék,stb.
2017. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nekem is így lett nevelőapám...köszi
2017. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve ha szeretne még egy gyereket a személyemben. xD
2017. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem.

Volt ilyen barátnőm. Sose tudtunk kettesben lenni, mindig csak gyerek.

Most olyan barátnőm van, aki nem akar gyereket, és nagyon jól megvagyunk így. Van életterem, és ez nekem így jó.

2017. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak ha elmultam 30 és ő is akar még egy gyereket .A másik hogy nem legyen 20 év korkülönbség sem .Sok mindennek klappolnia kell ahhoz hogy működjön .A másik meg nákam függ attol is hogy hogy viselkedik az exe mert nem mindegy.Feleslegesen veszekedni meg egymást ostromolni nem szeretném mert a gyerek sérül a legjobban .A másik meg hogy ha az apuka nem mellém âll akkor mehet az egész a levesbe .
2017. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!