Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, akiről tudod, hogy sose lehet gyereke?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 10:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó lenne, mert én rettegek a terhességtől, és nem akarok se saját, se adoptált gyereket.
2017. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Zsolt, ha te vagy az, sürgősen hagyd abba lányok átvágását, mert nagyon meg fogod ütni a bokádat.
2017. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Lányok, vigyázzatok ezzel a kérdezővel, ez a férfi mindenkit átvág, akit nem szégyell, minden lányt kihasznál!
2017. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek kell gyerek, vagy képes rá, vagy alkalmas szülőnek.

Sajnos a többség azért csinál gyereket, mert legyen valami pótlék, vagy érzelmi zsarolás miatt. Szerintem ha nem lehet gyereke valakinek és így is vele van a másik, akkor az tényleg azért, mert szereti.

2017. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én feltétlenül szeretnék gyereket.

Így is, igen.

2017. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Persze.

45 vagyok. Szóval már én sem gondolkodom gyerekben.

2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Nekem nagy kérdés h lehet-e, mert volt ilyesfajta gondom. Ha például a pasinak nem lehetne elgondolkodnék. Ha nagyon megszeretném szeretnék közös gyereket, de mivel nekem is van gondom, nem tartanám akkora problémának, hisz annyi árvaházi csemete van.



Viszont ha ez fennállna hogy én vagyok a szerencsés szerencsétlen akinek nem lehet kettőnk közül akkor ott fontos az tényleg, hogy a másik hogyan áll a dolgokhoz. Van aki pl. ha próbálja sem tudja elfogadni más gyerekét. Nem érzi magáénak. :/ És ezzel tönkre mehet egy kapcsolat.

2017. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Aha max orokbefogadunk
2022. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!