Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha zavar hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar hogy a legjobb barátnőm ejszakat az exemmel kocsikázik akkor még mindig szeretem az exem vagy szerintetek is szemetség a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem baratno...
2016. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind2
2016. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk nem zavarna, sőt, egyik barátnőmet be akarom mutatni egyik exemnek, mert mindketten jó emberek, szeretem őket, és hátha alakul majd valami kettejük közt.

Részemről, ha valaminek vége, akkor miután lezártam, már nem zavar ilyesmi. Persze, az sem teljesen mindegy, mikor szakítottatok az exeddel, milyen körülmények miatt, milyen hangulatban...stb. Illetve, hogy ezekről mennyit tudott a barátnő, ismerik-e egymást régebbről.

Ennyi infó alapján az is lehet, hogy a csajszi pofátlan, sőt, az is előfordulhat, hogy vele csalt, mikor együtt voltatok, ellenben az is, hogy nem vagy túl rajta, de a barátnődnek mást mondtál, ezért űgy gondolta, nem probléma. Vagy akár az is, hogy ők ismerik egymás régebbről, te pedig féltékenységből szét akarod szedni a barátságukat.

2016. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!